Ağaç bakımında Üstün Performans MS 194 T

Bu sayımızda sizlere 2020 yılı içinde piyasaya sunulan güçlü, ekonomik ve hafif; özellikle ağaç bakımı ve budama işleri için STIHL MS 194 T tek el ile kullanılabilen motorlu testeremizi tanıtıyoruz.

Ağacın üstünde çalışırken, her gram önemlidir: sadece 3,3 kg olan yeni STIHL MS 194 T, ağaç uzmanlarına ve budamacılara yüksek derecede verimlilik ve konfor sunar. 31,8 cm3 silindir hacmi ile kesme performansı sizi ikna edecektir. Ekonomik 1,4 kW, 2-MIX motor sayesinde, makine 2-MIX teknolojisine sahip olmayan aynı performansta ki bir testereden yüzde 20’ye kadar daha az yakıt kullanır ve yüzde 70 daha az egzoz gazı (emisyon) yayar.

Yüksek performans, düşük ağırlık ve ince kesimler,  profesyonel ağaç uzmanları ve özellikle ağaca tırmanarak iş görenler için  önemlidir. STIHL, profesyonellerin ihtiyaçlarını karşılamak için MS 194 T’yi geliştirmiştir. Bahçecilik ve peyzaj, belediyeler ve ormancılıkta ağaç bakımı konusunda etkileyicidir. İster ağaca tırmanın, isterseniz sepet ile çıkın, hafif ve mükemmel dengelenmiş testere ile, ağaç bakım işleri kolay ve rahattır. Dalları veya kuronları kesmek için ideal bir araçtır. Üst sap, örneğin yollarda, yeşil alanlarda veya meyve bahçelerinde ağaç bakımı ve budama işleri için rahat bir şekilde tek el ile kullanılabilir.

ms 194 t-1

Düşük yakıt tüketimi

Yenilikçi STIHL 2-MIX teknolojisi optimum verimlilik sağlar. Motor yakıtı özellikle verimli bir şekilde yakar ve geniş bir hız aralığında yüksek tork sağlar. Bu, çok fazla tork ve yüzde 20’ye kadar daha az yakıt tüketimi ile sonuçlanır. Egzoz gazı değerleri, 2-MIX teknolojisi olmadan aynı performansa sahip STIHL iki zamanlı motorlara kıyasla yüzde 70’e kadar azalır.

Daha fazla konfor ve güvenlik

Yeni üstten saplı motorlu testerenin ekipmanı ve tasarımı profesyonel ağaç uzmanlarının ihtiyaçlarına yöneliktir. Küçük ama ince detaylar fark yaratır. Bunlar arasında, kaybolmayan pala kapak vidaları, yandan zincir germe  ve patentli aletsiz kilitlenebilen depo kapakları bulunur. Testerenin kıyafetlere veya dallara takılmaması için tasarımcılar gövde tasarımına özellikle dikkat ettiler. Askı kablosunun takılması için kanca gerekli değilse, girinti içine kaybolur ve çalışmaya müdahale etmez. Kompakt boyutlar, pürüzsüz yüzeyler ve yuvarlak konturlar da ergonomiye önemli bir katkı sağlar. Tophandle/üstten sap motorlu testerenin sap konumu, makinenin hassas, güvenli ve rahat bir şekilde yönlendirilebilmesi için seçilmiştir. Profesyonel bir titreşim önleyici sistem kullanıcının kolay ve hızlı yorulmasını engeller ve son derece hassas çalışma sağlar.

 

STIHL MS 194 T sadece yetkili bayilerimiz tarafından satılmaktadır.

Arzu ederseniz, web sitemizde bulunan “S-line” menüsünden de istediğiniz ürünü uygun fiyatla sipariş verebilir ve dilediğiniz yetkili bayimizden teslim alabilirsiniz.