MSA 161 Ağaç Bakımında Zirvede

Yeni MSA 161 T akülü arborist motorlu testere satışa sunuldu. Yeni model, daha hızlı çalışma ve daha yüksek kesme performansı için daha güçlü bir motor ve daha yüksek zincir hızına sahip. MSA 161 T,  MSA 160 T’nin evrim geçirmiş halidir. Ayrıca daha güvenli çalışma için yeni bir tetikleme mekanizması vardır.

Bu yeni hafif üstten saplı testere, şimdi 16 m/s olan % 40 daha yüksek bir zincir hızına ve % 15 artırılmış motor gücünde ki bu da MSA 161 T’yi kurumuş odun, ağaç bakımı ve budama işlerinde benzersiz kılıyor. Kesim sayısı ve çalışma süresi, STIHL’in mevcut AP pilleri serisini kullanan MSA 160 T ile aynı olsa da, yeni MSA 161 T bu kesimleri daha hızlı gerçekleştirecek. Kayın ağacında bire bir karşılaştırmalarda MSA 161 T, 39 cm² / saniye kesme hızı elde ediyor. (MSA 160 T ile 34 cm² / saniye ile karşılaştırıldığında).

Konfor, güvenlik ve kolay kullanım göz önünde bulundurularak tasarlanan MSA 161 T, temiz, verimli ve pürüzsüz bir kesim sağlayan STIHL  ¼ P zinciri ile çok hassas bir kesme davranışına sahiptir. Ayrıca işletim sistemi, ek güvenlik için bir yan kilit ve daha rahat kullanım için entegre kilitleme ile geliştirilmiştir.

Bu pille çalışan ağaç uzmanı testere o kadar sessiz ki kulak koruyucusu takmanıza gerek kalmayacak. MSA 161 T sesi minimumda tutar. Bu nedenle okullar, bahçeler ve hastaneler gibi gürültüye duyarlı alanlarda kullanım için mükemmel bir seçimdir. Aynı zamanda siz ağacın tepesindeyken yer personeli ile daha kolay iletişim sağlayabilirsiniz.

MSA 161 T, STIHL PRO Kablosuz Sisteminin bir parçasıdır ve akıllı bir elektronik sistem kullanan 36V STIHL AP pillerle çalışır. Önerilen AP 200 pilini kullanan yeni testere, tek bir şarjla 42 dakikaya kadar etkileyici bir çalışma süresi sağlar. STIHL’in AP 300 pilini kullanarak bu işlem 50 dakikalık bir çalışma süresine çıkar.

 

İşte bazı teknik özellikler:

Ürünün videosu için YouTube sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Bu ürünü S-line web satış adresimizden inceleyebilir, hızlı sipariş oluşturabilir, vade farksız 12 taksitle satın alabilirsiniz.