Bahçenizdeki Pratik Yardımcınız ; GTA 26

STIHL’in akülü ürünlerinin yeni üyesi GTA 26, budama ve küçük ağaçların bakım işleri için tasarlanmış 1.2 kg* ağırlığında bir motorlu testere.

GT-GTA26-CN-SL-001

Kim iyi bir güç aletini sevmez ki? Aslında Princeton Üniversitesi’ndeki araştırmacılara göre, insan beyni bu tür bir donanımı sevmek için kurgulanmış. Milyonlarca yıl boyunca, bunlar sadece kavranabilir nesneler demek yerine bu aletlerin kullanımını takdir etmek için eğitilmedik mi? İşte bunun sonucu günümüzde iyi, kullanışlı bir alet gördüğümüzde beynimize giden kan miktarında ki artış olarak karşımıza çıkıyor.

11Bu yazımızda, gördüğünüzde beyninizdeki kan basıncını artıracak ve hatta sahip olup kullanmaya başladığınızda da bu etkiyi katlayarak devam ettirecek yeni bir ürün tanıtıyoruz.

STIHL GTA 26’yı ingilizceden çeviri yaparsak kablosuz bir budayıcı olarak adlandırıyor. Ancak çalışma biçiminden, görünüşünden ve sesinden ve neredeyse bu adlandırma dışında her şey onun bir bebek akülü motorlu testere olduğunda birleşiyor.

17STIHL  GTA 26, 4cm çapında ki kütük, dal ve ağaç türevlerini sorunsuz kesebiliyor. Ama daha önemlisi bahçenizde ki budama işlerinde en pratik yardımcınız olmaya hazır. 10cm’lik palası ile aşırı büyüyen çitlerinizi, çalılarınızı ve ağaçlarınızı kesmeniz için tasarlandı. Çıkarılabilir 10.8V pil ile çalışan GTA 26; tek bir şarjla 80 kesim (yaklaşık 25 dakika) yapabiliyor.Pil dahil sadece 1,4 kg ağırlığında olan GTA 26 ile çalışırken kollarınız yorulmayacak. Ses ve titreşimlerin düşüklüğü ile sizi etkilemeyi bir kez daha başaracak.

Ek koruma güvenliği sağlayan pala üzerindeki siperin tasarımı sayesinde hem kesim esnasında palayı görebilir ve düzgün bir kesim gerçekleştirebilirsiniz hem de esnek bir koruyucu başlığı olduğunu bilmek size güven verir.

Bir bakışta ayrıntılar:

  • Mobil ve çok yönlü

10STIHL GTA 26, AS 2 pil dahil sadece 1,4 kg düşük ağırlığıyla birlikte yüksek çevikliğiyle sizi ikna eder. Bu, ağaçların ve çalıların budaması için değil, aynı zamanda el sanatları için olduğu kadar tahtaları şekillendirme, kare kereste ve kütükleri boylamak için de çok yönlü bir yardımcıdır. Hobi kullanıcıları ve bahçe sahipleri için uygundur ve aynı zamanda el sanatları ile uğraşan kişiler içinde ilginçtir.

 

  •  Verimli ve güçlü12

10 cm uzunluğundaki pala ile GTA 26,  8 m/sn zincir hızı ile yüksek bir kesme performansı sunar ve bu nedenle özellikle verimlidir. Güçlü 10,8 V lityum-iyon STIHL AS 2 pilin tek bir şarjı ile 4 cm çapında 80 kütük kesebilir. Çok alçak sesle çalışan GTA 26’nın ses basıncı seviyesi 85 dB / A’dan düşüktür.

  • Hızlı ve temiz

GTA 26, güvenilir, hızlı ve düzgün bir şekilde kesen STIHL  ¼” PM3 testere zincirini kullanır. Bu özellikler, el sanatları veya ahşap inşaat işleri için bile hassas ve temiz kesim yapan GTA 26’yı öne çıkartır.

  • Ergonomik ve kullanışlı

8

Dengeli ağırlık merkezi, ergonomik şekli ve düşük titreşimleriyle GTA 26, yüksek düzeyde çalışma konforu sunar. Aksi halde yorucu ve sıkıcı olabilecek kesme ve kereste ile ilgili işler hızlı ve zahmetsizce yapılabilir. GTA 26’nın asimetrik tasarımı sayesinde, kullanıcı her zaman palaya doğrudan bir görüşe sahiptir. 90 dereceden fazla döndürülebilen esnek koruyucu başlık/siper ek güvenlik sağlar.

 

  • Ev ve bahçe sahipleri için yeni akü sistemi

Yenilikçi GTA 26 akülü budama testeresi, özel mülkiyeti ve bahçe sahiplerini hedeflemektedir. 28 Wh enerji içeriğine sahip 10.8 V AS 2 akü ve AL 1 şarj aleti ayrıca duvara asılabilen taşıma çantasıyla birlikte set olarak geliyor.

 

Teknik Özellikler:

GTA 3* Pala, zincir ve akü dahil değildir.

* K-faktörü 2006/42/EC direktifine göre = 3 dB(A)

** K-faktörü 2006/42/EC direktifine göre = 1.5 m/s²

 

STIHL GTA 26 ile ilgili videoları Youtube kanalımızda bulabilirsiniz. İşte sizin için seçtiklerimiz:

 

Resmi satış kanallarımız yetkili bayilerimiz ve S-line online sipariş uygulamamızdır.

SADAL 2020 Ürün Kataloğu‘muzu bağlantıya tıklayarak inceleyebilir,ürün fiyatlarını görebilir ihtiyacınıza uygun ürünleri S-Line web satış adresimizden vâde farksız 12 taksit ile satın alabilir, ya da size en yakın Yetkili Bayimiz ‘i ziyaret edebilirsiniz.