Benzinli Çim Biçme Makineleri ve Orta Ölçekli Bahçeler

Yeni STIHL 2 Serisi Benzinli Çim Biçme Makineleri verimlilik ve uygun fiyat düşünülerek tasarlanmıştır. Basit ve sağlam tasarımlara sahip bu makineler üst düzey kesme ve toplama imkanı sunarak özellikle orta büyüklükte bir bahçede mükemmel bir çim biçme mükemmel performansı sunar.

Bu serideki ilk model RM 248‘dir. RM 248, STIHL EVC 200 motoru ile 1200 m2‘ye kadar olan alanlarda çimleri kolaylıkla biçmek için tasarlanmıştır. Pratik ve ergonomik tasarımı ile bahçenizde kolayca manevra yapar ve süper yumuşak tutma gidonlarıyla kullanımı son derece kolaylaştırır.

konu2 1

Katlanabilir gidonu sayesinde RM 248 kompakt bir şekilde saklanabilir, yani büyük bir depo alanınız olmasa bile bu makine için kolayca bir yer bulabilirsiniz! 55 litrelik büyük çim sepeti, kestiğiniz çimleri boşaltmak için daha az ara vermenizi ve işi hızla bitirmenizi sağlar. Böylece bahçedeki diğer işler için (veya ailenizle daha çok zaman geçirmek için) size fırsat yaratır.

Özellikle bahçenizde çok eğim varsa, çim biçme makinesini fiziksel olarak itmeden ilerletmek için 1 ileri vitesli ve  Briggs and Stratton 450 motor içeren RM 248 T modeli de ürün yelpazemizde mevcuttur. 1 ileri vites özelliği eğimli alanlarda çalışmayı oldukça kolaylaştırır.

Biraz daha büyük bir bahçeniz varsa, STIHL’nin en güçlü 2 Serisi benzinli çim biçme makinesi olan RM 253 T modeline de bakabilirsiniz. 1800 m2‘ye kadar olan alanların biçilmesi için tasarlanmış bu model Briggs and  Stratton 625 motora sahiptir. RM 248 T’ye çok benzeyen bu model 1 ileri vites özelliğine sahiptir ve dik bahçelerde çalışmak için mükemmel bir seçimdir. Aynı zamanda ReadyStart özelliğine sahip olan bu model, çim biçme makinesini sıcak veya soğuk havalarda kolayca başlatabilmenizi sağlar.

konu2 2

Tüm 2 Serisi çim biçme makinelerinin sahip olduğu bir başka özellik, yaylı ayarlanabilir merkezi kesme yüksekliği sistemidir. 25 ila 75 mm arasında değişen yedi seviyeli ayarı ile çimleri size en uygun yüksekte kesebilirsiniz

Bu çim biçme makineleri orta büyüklükteki bir alan için harika bir seçimdir, ancak pratiklikleri ve güvenilirlikleri sayesinde daha büyük bahçelerde de kullanılabilirler. Sizinkini almak acele ediyorsanız S-line Online Sipariş Hattımız üzerinden 12 aya varan taksit imkanı ile hemen siparişinizi verin, size en yakın bayimizden 2 iş günü içerisinde teslim alın!