Bir Kablosuz Sistem, Dört Makine

Onlar sessiz, hafif, güçlü ve kullanım kolaylığına sahipler. Bireysel kullanıcılar  için üretilen yeni “Compact” kablosuz serisi oldukça modülerdir. Ürün profilinde; akülü testere, akülü çit kesme ve düzeltme makinesi, akülü tırpan ve akülü üfleme makinesi bulunmaktadır. Her bir makine seti; şarj cihazı ve “lithium ion” akü içermektedir. En iyi düşünülmüş özelliklerden biri de, akünün kullanımdaki esneklik için tüm “Compact” makineler ile uyumlu olmasıdır.

Her bahçe haftalık aralıklarla bakıma ihtiyaç duymaktadır ve her bakımda yapılacak farklı uygulamalar vardır. Çitler düzgün kesilmeli, dallar yakacak odunu haline getirilmeli, çit kenarları düzeltilmeli ve yapraklar temizlenmelidir. STIHL “Compact” kablosuz ürünler bu işlemler için en hızlı, en sessiz ve en iyi sonucu verir. Dört makinede de enerjisini verimli bir aküden alabilen güçlü ve sessiz çalışan elektrik motorları bulunur. Bu akü sayesinde bağımsızca çalışabilirsiniz; Kulaklıklara ihtiyaç duymadan, egzoz dumanına maruz kalmadan, temiz hava da çalışmanın keyfini yaşayabilirsiniz.  Teorik olarak iki akü size bahçenizde mola vermeden 24 saat çalışma imkanı tanır. İlk akü  kullanımdayken diğeri şarj olur. “Compact”  kablosuz sistemler, perakende fiyatı açısından çok çekici olan şu ürünlerden oluşur:

STIHL_AkkuSystem_COMPACT_MSA_120_ProduktSTIHL MSA 120 C-BQ Akülü testere

Kompakt akülü testere yaklaşık 2.6 kg’dır(aküsüz). Dal ve yakacak odunu kesmek için idealdir.

 

STIHL_AkkuSystem_COMPACT_HSA_56_Produkt

STIHL HSA 56 akülü çit kesme ve düzeltme makineleri

Hafifliği ve dengesi ile küçük çitlerde ve çalıları kesmede idealdir.

 

STIHL_AkkuSystem_COMPACT_FSA_56_ProduktSTIHL FSA 56 akülü tırpanlar

Bu dengeli tırpan ile bahçeniz veya arsanızda çim kesmek neredeyse bir zevk.

 

STIHL_AkkuSystem_COMPACT_BGA_56_ProduktSTIHL BGA 56 akülü üfleme makinesi

Bu hafif fakat güçlü üfleyici ile yapraklardan ve kesilmiş otlardan kurtulun.

 

AK20 akü tüm modellere uygundur
STIHL tarafından üretilen AK20 akü “Compact” ürün serisindeki tüm makinelerle uyumludur. AK20 akü enerjisi 118 Wh ve sadece 1,2kg ağırlığında.

AL 101 şarj cihazı ile tam sarj
STIHL AL 101 şarj aleti ile, tamamen boşalmış AK20’yi şarj etmek 150 dakika sürer.%80’ini şarj edip işinize devam etmek için ise sadece 105 dakika şarj yeterlidir.

Özellikler

Untitled