Çin’deki STIHL fabrikası 10 yaşında

Qingdao, Çin’de bulunan STIHL fabrikası geçtiğimiz hafta kuruluşunun 10. yıldönümünü kutladı. STIHL yönetim kurulu başkanı Dr. Nikolas Stihl, fabrikanın STIHL grubu için önemini şu sözlerle vurguladı: “Qingdao’daki fabrikamız uluslararası üretim ağımızın önemli bir üyesidir. Aynı zamanda STIHL‘in zaman içerisinde kanıtladığı üstün kalitesini de garanti altına almaktadır”. Yıldönümü kutlamasına yerel idare temsilcileri de dahil olmak üzere yaklaşık 150 VIP konuk katıldı.

STIHL icra kurulu başkanı Dr. Bertram Kandziora fabrikanın kuruluşundan bu yana geçirdiği gelişim sürecini şu ifadelerle özetledi: “İlk etapta üretime pazara giriş seviyesindeki modellerle başladık. O tarihten bu yana üretim hattı büyük ölçüde genişletildi. İki yıl önce, ek binamızın kuruluşunu gerçekleştirdik. Bu durum STIHL Qingdao’nun başarısının açık bir göstergesidir”.

Genel Müdür Winfried Michels, STIHL partnerlerine ve personeline fabrikanın açılışından bu yana gösterdikleri sürekli destek ve bağlılık için teşekkür etti. STIHL Qingdao’daki tüm personel fabrikanın kuruluş yıl dönümünü personel partisi ile ayrıca kutladı. STIHL Qingdao’da 660 erkek ve kadın çalışan bulunmakta ve dünya pazarı için motorlu testere, motorlu tırpan ve çit kesme-düzeltme makineleri üretilmektedir. Çin pazarındaki satışlar Taicang’da bulunan STIHL satış şirketi tarafından koordine edilmektedir.

cin fabrikasi 02