Etkileyici Üfleme BR 700: Profesyonel Üfleme Makinesi

35 newton’luk üfleme gücü ile STIHL BR 700 temiz iş çıkartıyor. Dağılmış yapraklar, talaş ve diğer atıklar kısa sürede bir yığın haline dönüştürülebilir. STIHL’in bu güçlü ürünü büyük alanları temizlemenin etkili yoludur. Kullanıcılar, örneğin peyzajcılar, belediye temizlik ekipleri, makinenin temiz bir çalışma yapacağından emin olabilirler: BR 700, sınıfının en hafif sırtta taşınır makinasıdır ve kullanımı kolaylaştırmak için çok sayıda ergonomik ayrıntıya sahiptir.

Karşı konulamaz güç
Basit anlatımla, 35 newton’luk üfleme gücü ile STIHL BR 700, havada 3.5 kg yaprak tutabilir – bu, diğer tüm STIHL üfleme makinelerinden daha fazla bir güçtür. Dolayısıyla bahar ve sonbaharda, kesim veya yaprak gibi, tipik olarak ortaya çıkan karışıklık hızlı ve düzenli bir şekilde yığın haline getirilebilir. Yaprakların ıslak zemine yapışanları bile kolayca temizlenir. BR 700 özellikle bu nedenle, büyük parklar gibi geniş alanlarda kullanım için uygundur. Kullanıcıların inanılmaz derecede düşük yakıt tüketimi ve düşük sesi nedeniyle takdir edecekleri, güçlü bir 4-MIX motordan enerjisini alır. Etkileyici performansına rağmen yalnızca 10.8 kg’dır ki bu da sınıfının en hafifidir.

Ergonomik, bireyselleştirme sihirbazı
Yüksek seviyedeki uyarlanabilirlik sayesinde BR 700 ergonomide yeni standartlar belirledi. Üfleme borusunun uzunluğu rahat ve aynı zamanda etkili bir şekilde çalışması için kademeli olarak ayarlanabilir. Hava üflemesinin maksimum verimi verebilmesi için yerden uzaklığı rahatlıkla değiştirilebilir. Sap konumu da herhangi bir alet kullanmadan ayarlanabilir. Sonuç, optimum temizleme gücü ve rahat vücut duruşu ile kombine edilen, kullanıcıya mükemmel adapte edilmiş bir makinadır. Üfleyici birkaç farklı operatör tarafından kullanılıyorsa, ayarlama kolaylığı büyük bir avantajdır. Kullanıcı değişikliğinde BR 700, hızlı bir şekilde bir sonraki kullanıcının ergonomik gereksinimlerine adapte edilebilir.

Kullanıcı kolaylığı için kullanışlı fonksiyonlar
Profesyonel kullanım için bir diğer kullanışlı fonksiyon, gaz tetik kilidi aracılığıyla istenilen hızda sabitlenebilen gaz tetiğidir. Bu, operatörün sürekli elle gaz tetiğine basma ihtiyacını ortadan kaldırır, böylece uzun süreli çalışma sırasında özellikle el yorgunluğunu etkili bir şekilde engeller. Buna ek olarak, tüm STIHL üfleyicilerde ortak olarak bulunan fonksiyonlar aynı zamanda yüksek kullanıcı konforu ve minimal stres sağlayan BR 700’de mevcuttur. STIHL antivibrasyon sistemi, geniş omuz askısı, büyük arka ped ve yastıklı kalça kemeri, ağırlığı en iyi şekilde dağıtıyor ve operatörün arkasındaki titreşimleri azaltıyor.

table