Good Housekeeping Enstitüsü’nden mükemmel bir sonuç

Tüketici şampiyonu, Good Housekeeping Enstitüsü geçtiğimiz günlerde rakip ürünler karşısında STIHL Lityum İyon Kompakt Akülü Sistem araçlarını bir seri teste tabi tuttu. STIHL, hakemleri o kadar çok etkilemiş ki her ürün, her kategoride en üst seviyede sonuçları aldığı için mutluluğumuzda bir o kadar üst seviyede. Çit kesme ve düzeltme makineleri, Akülü testereler, GHI test cihazlarının titiz test standartlarında kendini gösterdi.

STIHL HSA 56 çit kesme makinesini test edenler inanılmaz bir sonuç ile karşılaştı: 99/100 puan ile kusursuz izlenim! Çalı ve çitleri keserken hız testinde tam puan alması ve kompakt boyutları yanında hafifliği ile test edenleri kendine bağladı. STIHL MSA 120 C-BQ akülü testere ise; kullanım kolaylığı, rahat kesim sağlaması, kolay temizliği, hafifliği ve kolay monte edilebilmesi ile göz doldurdu. Test ekibi özellikle, emniyetli bir şekilde saklanabilmesi için üretilmiş olan pala koruyucusunu ve akü şarj göstergesini beğendi.

Son olarak, STIHL FSA 56 seti, uzun çimleri ve çim kenarlarını zahmetsizce kesen, dengeli ve kullanım kolaylığı ile testlerde yüksek puan aldı. Kompakt Akülü Sistemimizin tümünün uzun ömürlü aküleri, hafif ve kullanım kolaylığı sağlaması nedeniyle GHI tarafından aldığımız övgüler için son derece mutluyuz. Tam raporları görmek için GHI’yi ziyaret edin. STIHL Kompakt Akülü Sistem ürünlerinden herhangi birini satın almak için www.sadal.com.tr adresimizi ziyaret edin ve size en yakın bayimizi bulun.