Hangi Akülü Sistem sizin için doğru?

Güç aletleri teknolojisindeki en son değişiklik, akü ve kablosuz aletlerdendir. Modern kablosuz araçlar son derece güçlüdür ve mükemmel pil ömrüne sahiptir, bu da kablolara veya yakıt karışımlarına olan ,htiyacı ortadan kaldırdı. Bunlarla birlikte, daha az bakım gereksinimi ve hafiflikle akülü ürünler, benzinli veya kablolu kardeşlerine gerçek rakipler haline geldi.

İhtiyaçlarınız için doğru akülü ürünü ve takımını seçmek zor olabilir. Lithium Ion COMPACT Akülü ve Lithium Ion PRO Akülü ürünleri size farklı seçenekler sunmaktadır. Bizde tam bu noktada şu an hangi ürünün sizin için uygun olduğuna karar vermenize yardımcı olması için mükemmel bir zaman olduğunu düşündük.

PRO serisi akülü ürünlerin yararları nelerdir?
Adından da anlaşılacağı gibi PRO serisi akülü ürünler profesyonel kullanıcılar için mükemmeldir. Ancak bu, sadece profesyonellerin dünyasına ait oldukları anlamına gelmez. Uzun pil ömrü, hafifliği ve olağanüstü gücü ile PRO serisi akülü ürünleri , geniş bir bahçeye sahip olup, bahçesisiyle sessiz ve etkili bir şekilde başa çıkmak isteyen herkes için mükemmel bir çözümdür.

PRO serisi akülü ürünleri, motorlu testere üfleme makinesi, yüksek dal budama makinesi, çim biçme makinesi, kesme makinesi, çit kesme ve düzeltme makinesi gibi geniş bir ürün yelpazesine sahip ve hepsi aynı akü ile çalışabiliryor.

Ödüllü COMPACT Akülü ürünlere ne dersiniz?
COMPACT serisinden son derece gurur duyuyoruz. Akülü testere, üfleme makinesi, çit kesme makinası, çim biçme makinesi ve tırpandan oluşan bu ürün yelpazesi, en az ücrete olağanüstü bir değer sunar ve daha küçük veya orta büyüklükte bir bahçesi olan herkes için mükemmeldir. PRO serisi gibi Compact serisi son derece sessizdir, dengeli ve kullanımı kolaydır. Tüm ürünler aynı aküyü kullanır; AK 20 veya yeni AK 30, daha uzun çalışma süreleri veya daha yüksek performans için farklı kapasitelere sahiptir.

Bu aküler, ev bahçıvanları (hobi kullanıcıları) için bol miktarda güç sağlar. Örneğin, FSA 56 akülü tırpan AK 20 ile 40 dakika çalışır. PRO serisinde ki ürünlerin çalışma aralığından daha kısa olmasına rağmen, yaklaşık 1.000 metre çim kenarı biçmek için yeterlidir !

Başka sorunuz olursa veya hangisinin sizin için mükemmel bir ortak olduğunu görmek için bu ürünlere dokunmak istiyorsanız, SADAL Yetkili Bayilerini ziyaret edin.

İlgili Yazılar

Haberler

Doğru Testere Kullanımı ipuçları

Yüzlerce sorun arasında motorlu testereler ve çim biçme makinelerindeki gibi benzinli motorlara sahip küçük makinelerin problemleri sahipleri için sorun kategorisinde özel bir yere sahiptir. Kopya ürün kullananlar motorlu testeresini duvara…
Haberler

VIKING Markası’nın STIHL’e Geçişi

Parlak yeşil bir çim biçme makinesine, çim biçme traktörüne, bahçe öğütücüsüne veya çapalama makinesine sahipseniz, VIKING markasında neler olduğunu merak ediyor olabilirsiniz. Veya STIHL makinalarının bir hayranıysanız elinize geçen yeni…
Haberler

Çiçekler için saksı yapmak çok kolay

Ağaç gövdesinden oluşturulan ev yapımı bir çiçek saksısı, hangi tür bahçe olursa olsun mutlaka bahçeye dekoratif bir hava katacaktır. İşte size dekoratif bir saksı yapmanın profesyonel yolunu gösteriyoruz. İhtiyacınız olan…