İzmir Satış Mağazamız Açıldı

Ülkemizde ve dünyada orman ve bahçe makinelerinin öncüsü STIHL olarak ürünlerimizi sunduğumuz 650’den fazla bayimizle siz değerli müşterilerimize ürün ve hizmet sunmaya devam ediyoruz. Ürünleri görüp test edebilmeniz ve daha iyi tüketici deneyimi sunabilmek adına İzmir Menderes’teki Genel Merkezi’mizdeki Satış Mağazamızı Nisan ayı itibariyle açmış bulunmaktayız.

Teknolojik altyapımızla Almanya’da en üst kalitede üretilen STIHL ürünlerini gönül rahatlığı ile kullanmanız için alanında uzman destek ekibimizle size ürünlerimizin kullanım, çalışma alanı ve çalışma süresini ön planda tutarak size en uygun ürünü seçmenize yardımcı oluyoruz.

Mağazamızda benzinli, akülü ve elektrikli ürünlerimiz başta olmak üzere, çeşitli aksesuarlar vb. tüm ürün gruplarımızla müşterilerimizi buluşturma fırsatı yakaladık. Çevre dostu akülü ürünlerimizin, kalitesi ve tasarımdan ödün vermeyen teknolojisi ile hem çevre dostu bir tüketim hem de maddi yönden tüketicilerimize önemli katkılar sağladığının altını çizmekte fayda görmekteyiz.

Satış ve satış sonrası destek, teknik servis hizmelerimiz ile müşterilerimizin aklında hiçbir soru işareti kalmaması için özen gösteriyoruz. Yapacak olduğunuz mağaza ziyaretinizi daha keyifli hale getirmek amacıyla; bazı ürün gruplarımızı uygulamalı olarak test edebileceğiniz ve satınalma sonrasında profesyonel eğitim alabileceğiniz alanlar da oluşturduk.

Müşteri odaklı yaklaşımımızla endüstriyel tarım ve hobi bahçeciliği ile uğraşan tüm müşterilerimizin olmazsa olmaz ihtiyaçlarını karşılamak ve daima müşteri memnuniyeti ilkesi ile hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz .Sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için mağazamızda yaptığınız ziyaret sonunda değerlendirme yapmanız bizim için değerli.

 

 

Şehrimiz ve ülkemizin tarımsal faaliyetlerini destekliyor, tarım teknolojilerinin gelişmesi için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. Seçmiş olduğunuz ürünü S-line-hızlı sipariş ile kredi kartına vade farksız 6 taksitte ödeyebilirsiniz.

 

Siz değerli müşterimizi yeni mağazamızda ağırlamaktan ve yeni model çevre dostu akülü ürünlerimizi beğeninize sunmaktan mutluluk duyarız.