Kusursuz STIHL Elmas Kesme Diskleri

STIHL Elmas Kesme Disklerinin yüksek kalitesi; dikkatli hammadde seçimi, gelişmiş üretim yöntemleri ve en katı kalite kontrollerinin uygulandığı kusursuz bir süreç ile sağlanmaktadır. Bu diskler son derece önemli avantajlara sahiptir:

  • pt_5_sz_trennschleifer_header_230x142_rdax_90Yüksek sıcaklık direnci
  • İyi kesme performansı
  • Daha uzun hizmet ömrü
  • Yüksek ekonomik verimlilik


Tüm segment bileşenleri dikkatlice eşleştirilmiştir
Disk segment eşleştirmesi optimum kesme performansı sağlamaktadır. Toz bastırma sistemi, elmas tane derecesi ve elmas konsantrasyonu, kesim verimliliği ve uzun hizmet ömrü gibi avantajlar sunmaktadır.

Disk tasarımı
Diskler maksimum termal gerilime yönelik tasarlanmıştır. Sonuç olarak, son derece zorlu koşullarda dahi disk stabilitesi kaybı olmaksızın hassas ve güvenilir kesim yapılabilmektedir. Bu özelliğin ıslak kesmede kesme performansı ve disk ömrü üzerinde olumlu etkisi vardır. Özellikle beton ve asfalt disklerde doğru segment aralığının seçilmesi soğutma ve toz gidermeyi desteklemektedir.

Tüm segmentler fabrikada kaba silme işlemine tabi tutulur
Fabrikada kaba silme işleminin önemli iki avantajı mevcuttur. Birincisi kullanmaya başlar başlamaz tam kesme performansı elde edilebilir – yeni bir kesme diskinin alıştırmaya ihtiyacı yoktur. İkinci olarak, elde edilen eksenel ve radyal kaçıklık hassasiyeti optimum kesme performansı, ilerleme hızı ve hizmet ömrü sağlamak için uygundur.
STIHL elmas diskleri 7 çalışma derecesine ayrılmıştır: 5, 10,20, 40, 60,80,100

Detaylı ürün ve fiyat bilgisi için lütfen buraya tıklayınız.