Lityum-iyon Güç İle Çevreci Dünyaya Destek

STIHL akülü aletleri neden her şeyi değiştiriyor

Artık zaman değişti – piller de, aküler de değişti. Piller artık sadece AA değil. Çok iyi performans gösteriyor, akıllı telefonlara, laptoplara ve hatta arabalara güç veriyorlar. Ayrıca dış mekan güç ekipmanlarına gelecek olursak, STIHL akü ile çalışan alet  devriminin en ön saflarında yer alıyor.

Yenilik Üzerine Kurulmuş. Sonuna Kadar Kullanmak İçin Yapılmış.
STIHL akü çalışan güç aletleri akü teknolojisini performans ve güvenilirliğin yeni zirvelerine itiyor. Diğer üreticiler akülü ürünlerini piyasaya sürmek için acele ederken, biz özel üretilmiş Lityum-iyon güç aletlerimizle gurur duyuyoruz.

Onlarca yıldır STIHL, otomatik zincir yağlama, zincir fren sistemi, elektronik ateşleme sistemleri, anti-vibrasyon sistemleri, yandan zincir germe ve akıllı motor teknolojisi  da dahil olmak üzere birçok patentli teknolojiyi ilk tanıtan  endüstri öncüsü olmuştur. STIHL akülü güç aletleri kesinlikle hafiftir, hemen çalışmaktadır, kullanım ve bakımları da kolaydır.

Fırlatıp Atmaya “Olmaz” Deyin !
Günümüzde, ürün kullanım süreleri her zamankinden daha kısadır. Sadece birkaç aylık cihazları takas ederiz, daha iyisiyle değiştiririz ve hatta çöpe atarız. Güç aletlerinizin de aynı şeyi yapmasına izin vermeyin. Tüm STIHL ürünlerinde olduğu gibi, STIHL akülü ürünleri de Yetkili Bayi/Servisinizin servis desteğinde olup  distribütör firma SADAL A.Ş. tarafından desteklenmektedir. Biz akü ile çalışan güç aletlerinizi uzun süre kullanmanızı istiyoruz.

Geniş Ürün Yelpazesi
STIHL akülü ürünler günümüzde pazardaki en geçiş ürün yelpazesinden birine sahiptir. Aletlerin bu çok çeşitli seçimi, tek bir şarj edilebilir aküyle sırasıyla bir sürü işi yapabileceğiniz – ve garajınızda alandan tasarruf edebileceğiniz, yakıttan ve bakım giderlerinden daha fazla tasarruf edebileceğiniz anlamına gelir.

Aküler ve Aksesuarlar
STIHL Aküleri, çalışma süresini optimize ederken işi yapmak için gerek duyduğunuz tüm gücü veren 36 voltluk akü teknolojisine dayanır. Akülerimiz performans ve uzun ömür sağlar. Ayrıca STIHL tarafından gelişmiş teknolojileri barındırmak üzere özel olarak imal edilmişlerdir. LED şarj ışıkları kalan akü ömrünü göstererek bir işin ortasında sürprizle karşılaşmanızı önler.

Aküler ayrıca 500 defa şarj edildikten sonra bile %80 seviyesinin üzerinde bir oranda kalacak şekilde, sonuna kadar kullanmak için tasarlanmıştır. Akülerimiz ayrıca, optimum çalışma ve uzun kullanım süresi sağlanmasına yardım etmek için özelleştirilmiş voltaj izleme ve sıcaklık sensörleri de içerir.

İşte Akü şarj zamanları-dakika olarak
Temmuz_Haber001-1