Misinalardan misina beğenin

Mükemmel ve gurur kaynağımız olan mühendisliğimizi sadece STIHL tırpanlarına koymadığımızı, kendi misinalarımızıda ürettiğimizi biliyormuydunuz.

Aslında tüm misina ürün yelpazesinin üyeleri Amerika Vırginia Beach’te bulunan fabrikamızda üretiliyor. Özel olarak belirlenmiş polimer karışımlar farklı kesim uygulamaları için 5 ayrı tipte misinaya dönüştürülüyorlar. Neden farklı tipler üretiliyor? Çünkü tüm kesim işleri birbirinin aynısı değildir, işte bu nedenle farklı çaplarda ve şekillerde misina üretiyoruz…

sessiz yuvarlak misinalar

Sessiz Yuvarlak Misina

Spiral yivler rüzgar sesini büyük ölçüde azaltmaktadır. Bu tip genellikle benzinli tırpanlara göre çok daha sessiz olan elektrikli ve akülü tırpanlarda kullanılmaktadır. Sese ve desibele duyarlı alanlarda bu misina kullanılmalıdır.

yuvarlak misinalar

Yuvarlak Misina

Ağır işler, zor işlere uygun misina ister. STIHL yuvarlak misinalar işin gerektirdiği ihtiyaçları tam olarak karşılar. Özellikle yıpranmaya ve kaynamaya dayanıklıdırlar. Defalarca hızlı ve verimli kesim sağlarlar.Ayrıca dayanıklıdırlar. Böylece profesyoneller misina sarmaya harcayacakları zamanı biçmeye kullanabilirler.

kare_misinalar

Kare Misina

Kare misinanın kenarları çim ve ağır otların temiz bir şekilde doğranmasını sağlar. Bu misina tipi günlük olarak yoğun otlarla başa çıkmaya çalışan profosyoneller içindir..

besgen misinalar

Beşgen Misina

Beşgen misinalar sert kenarlı kare misina ile, rahat sarılabilen,aşınma dayanımı yüksek yuvarlak misinayı kombine eder. Sonuç kalın, sık zorlu otlarda mükemmel kesim performansı.

 

Not: Tüm çaplar tüm STIHL motorlu tırpanlarına uymayabilir. Lütfen kullanma kılavuzunuzu okuyun