MS 881 Motorlu Testere

Yeni STIHL MS 881, dünyanın en güçlü motorlu testeresidir. STIHL MS 881, etkileyici muazzam gücünün yanı sıra Euro-5 Avrupa egzoz emisyon standartlarına da uygundur. Ormancıların, profesyonellerin ve ağaç endüstrisinin favorisi olan MS 880 motorlu testereyi takiben, MS 881 en yoğun kereste işleri düşünülerek tasarlanmıştır.

 

 

121,6 cm³ silindir hacmi ve 6,4 kW (8,70BG) motor gücü ile STIHL MS 881, dünyanın en güçlü seri üretilen motorlu testeresidir. Yeni MS 881’de modern bir STIHL 2-MIX motor kullanılmıştır, böylece çok iyi egzoz emisyon değerleri ve düşük yakıt tüketimi sağlanır.

MS 881, STIHL .404″ Rapid Super testere zincirinden oluşan 75 cm’lik bir pala ile donatılmıştır. güç-ağırlık oranı 1.5 kg / kW ile her gramın önemli olduğu profesyonel bir kullanıcı için önemli bir değer ortaya koymaktadır.

Kanıtlanmış diğer özellikleri, MS 881’in sadece olağanüstü gücüyle etkilemesini sağlamakla kalmaz, aynı zamanda rahat bir kullanım sağlar. Değişen Stop düğmesi işlevi sayesinde, yeni motorlu testere her an çalışmaya hazırdır. Optimize edilmiş pala kapağındaki sabit somunlar, zincir değiştirirken yerinden düşmez ve ufak detaylarda gizli büyük bir kolaylık sağlar.

Ek olarak, yeni MS 881, modern bir yağ pompası ile donatıldı. Bu sayede yağ oranını talebe göre düzenler ve böylece her zaman optimum yağ akışını garanti eder. Ayrıca STIHL, MS 881’i servis ve bakım açısından da optimize etti. MS 881’in kullanımına dair birçok bilgi ve arıza kontrol işlemleri artık bilgisayar ekranına akabiliyor. Kullanıcılar için çok önemli bir bileşen olan hava filtresi ise HD2 tipi ile hem kolay temizleme hem de motorun servis ömrünü uzatmada önemli bir değişimi işaret ediyor.

 

Tüm bu özelliklerle, profesyonel ormancılık ve kereste hasat işleri için dünyanın en güçlü motorlu testeresini arıyorsanız, MS 881 sahip olmanız gereken testeredir. Daha fazla bilgi için S-line online sipariş sayfamızı ya da size en yakın SADAL Bayinizi ziyaret edin.