Mükkemmel Üfleyici Seçim Kriterleri

Eviniz, bahçeniz, bağınız, çiftliğiniz için bir STIHL üfleyici almadan önce şu önemli kriterleri göz önünde bulundurmalısınız.
• Arazinin büyüklüğü
• Üflenilecek malzeme tipi
• Ses kısıtlaması, yasağı olup olmadığı
• Talep edilen bir model özelliği

urbanŞehir Ayarları
Çim kırpıklarını yada hafif malzemeleri göreceli olarak küçük alan diye nitelendirebileceğimiz kaldırım, sokak, teras gibi yerlerden üflemek için önerimiz STIHL BG 86 C olacaktır. Özel STIHL ElastoStart sistemi sayesinde yumuşak bir çekiş ile motor zahmetsizce çalıştırılabilir. Elde taşınabilien STIHL BG 86 C anti-vibrasyon sistemi ile kullanıcıyı yormadan uzun süreler çalılabilir.

lightenYükünüzü Hafifletin
Eğer üfleyicinizi uzun süreler kullanacaksanız STIHL BR 350 sırt üfleme makinesi hafifliği, tasarımı, kompakt yapısu ve titreşim sönümleme teknolojisi ile tercihiniz olacaktır. Çiftlik gibi büyük temizlik ihtiyacı olan alanlarınız varsa veya ıslak yaprakları veya kirleri, birikintileri temizlemek istiyorsanız STIHL BR 350 tam size göre.

quietSessiz Olun
Bazı alanlarda sessizlik çok önemlidir. Mesela bir hastanenin bahçesinde veya bir otelin peysaj alanında. Benzeri alanlarda kullanabileceğiniz en sessiz iş bitirici akülü STIHL BGA 85 olacaktır.

Üfleme makineleri ve özellikleri ile ilgili daha çok bilgi almak için size en yakın SADAL Yetkili Bayisi ile irtibata geçebilir veya dijital kataloğumuzu https://www.sadal.com.tr/app/katalog/  inceleyebilirsiniz.