Peyzajcılar İçin Altı Temel Uygulama

Green Industry Pros tarafından önerilen profesyonellere yönelik bu uygulamalar işinizi kolaylaştıracak.

Accuweather
accuBu ücretsiz uygulama çalışma planınızı etkileyebilecek güncel ve gelecek hava olayları hakkında bilgi vermektedir. Anlık bildirimler bulunduğunuz bölgedeki ciddi hava olayları hakkında uyarıda bulunmaktadır ve canlı radar özelliği vardır. Projelerinizi hava durumu ve emniyet koşullarına göre planlamanıza yardımcı olmak için Accuweather tahminlerini Solunum Sağlığı ve Kendin Yap gibi kategorilerle kişiselleştirebilirsiniz. Güncel haberler ve hava durumu videolarının birçoğu da İngilizce ve İspanyolca dillerinde sunulmaktadır. Tahminler her 15 dakikada bir güncellenmekte ve gelecek 15 gün için bilgi verilmektedir.

________________________________________

Turfpath
turfBu uygulama sayesinde çim böceklerini tanıyabilirsiniz. Açıklamalar ve fotoğraf galerisiyle birlikte hastalıklar, böcekler ve otlardan oluşan bir veritabanına sahiptir. Turfpath aynı zamanda çeşitli sosyal ağlar ile entegredir ve kullanıcıların sorununun nedenini tespit etme ve böceklenme eğilimlerini takip etmesine yardımcı olmak amacıyla kendi çektikleri fotoğrafları paylaşmalarına olanak tanımaktadır.

________________________________________

iScape Apps
iscapeiScape tarafından sunulan iScape Elite ve HardScape uygulamaları işe başlamadan önce peyzaj ve sert peyzaj opsiyonlarınızı görüntülemenizi sağlamaktadır. Resimlerden oluşan bu büyük veritabanı siz ve müşterilerinizin işe koyulmadan önce bitmiş ürünü görselleştirmesini sağlamaktadır. Uygulama ücretsiz olarak indirilebilir ancak yazılımın etkinleştirilmesi için kendiliğinden yenilenen aboneliğin başlatılması gerekmektedir. Tüm tasarım katmanlarını kolaylıkla görüntüleyebilir ve yönetebilirsiniz, uygulama içinde ayrıca çeşitli düzenleme ve geliştirme araçları da bulunmaktadır.

________________________________________

Landscape & Garden Calculators
land1Sidetop Software tarafından sunulan Landscape & Garden Calculators uygulaması 4,99$ gibi bir ücret karşılığında 41 peyzaj ve bahçe hesaplama ve tahmin aracı sunmaktadır. Profesyonel kullanıcıların geribildirimlerine dayalı olarak, bu uygulama süre, malzeme ve maliyet gibi çeşitli hesaplamalar yapmaktadır.

________________________________________

Landscaper’s Companion
land2Bu kapsamlı uygulama bitki eğitimi ve müşteri yönetimi gibi çeşitli özelliklere sahiptir. Uygulama 21.000 resim ile 26.000’den fazla bitki içinden arama yapılabilen büyük bir veritabanına sahiptir. Uygulama aynı zamanda kullanıcıların müşteri bitki listelerini yönetmek için projeler oluşturmasına, kendi resimleri/bitkilerini eklemesine ve bitkiler üzerinde not almasına olanak tanımaktadır. Veriler web sitesi, iPhone ve iPad arasında veri senkronizasyon aboneliği sayesinde eşzamanlanabilir.

________________________________________

TripLog – GPS Mileage Tracker
tripTripLog – GPS Mileage Tracker mil hesabı için otomatik başlatma özelliği bulunan GPS teknolojisini kullanmaktadır. GPS’i açın, kabloyu takın, saatte 5 milden yüksek hızla gidin ve yolculuğunuz otomatik olarak izlensin. Veriler günlük olarak yedeklenmektedir ve taşıt yakıt verimliliğini hesap etmek için kullanılabilir. Uygulama aynı zamanda kamera üzerinden basılı fişlerin fotoğrafını çekerek Amazon Cloud üzerinde depolamanızı sağlamaktadır.

 

 

*YASAL UYARI: Tüm uygulamalar üçüncü taraf geliştiriciler tarafından oluşturulmuştur ve STIHL mülkiyetinde değildir. Lütfen geliştirici web sitesinden mobil cihazınızın uyumlu olup olmadığını kontrol ediniz.

İlgili Yazılar

Nasıl Yapılır

Dekoratif Mumluk Nasıl Yapılır ?

Evinize sıcacık bir hava katmanın tam zamanı! STIHL GTA 26 Akülü Budama Testeresi ile budadığınız dalları, içinizi ısıtacak dekoratif  mumluğa dönüştürelim. Kendi el emeğiniz ile oluşturacak olduğunuz mumluk, evinizin havasına…
Haberler

STIHL Testere Satın Alma Rehberi

Biz STIHL olarak, sizin için en iyi motorlu testereyi seçmenin ne kadar büyük bir karar olduğunu ve dikkate alınması gereken birçok şeyin karar verme aşamasında sizi nasıl etkilediğini çok iyi…
Haberler

Sadal Eğitim Semineri

70 Seçkin Bayi ile 2 günlük Seminer Sadal A.Ş. bünyesinde bulunan bayi ve servislerini her geçen gün daha iyiye götürmek, geliştirmek, yeni teknolojilerden haberdar edip bilgilendirmek için çalışmaya devam ediyor.…