Rekabetçi Performans, Gelişmiş Akü Gücü

İster ahşap ev inşa ediyor olun, isterseniz odun kesin, çim biçin, patika kenarlarında ki otları kesin, çalıları, lükstrümleri düzeltin,şekle sokun veya yapraklardan zahmetsizce kurtulun. STIHL’in akülü ürünleri, her türlü bahçe işleri için işinizi hafifletiyor. Akülü ürün yelpazesi fonksiyonel tasarım, üstün ergonomi ve güçlü motor performansı sunmaktadır.

Yenilikçi lityum iyon aküleri, STIHL akülü güç ürünlerinin kalbini oluşturmaktadır. Çok kısa sürede şarj edilebilirler, hafıza etkisi yoktur ve STIHL Akülü Güç Aletinin tümüne uygundurlar.

Birden fazla güç ürünü için tek akü
Sessiz, portatif, egzozsuz akü gücümüz size bahçe işleri ve zemin bakımını yaparken maksimum hareket özgürlüğü sağlar. Bizce esneklik bu işin büyük bonusu. Çeşitli performans sınıflarında STIHL akü tipleri mevcuttur ve STIHL’nin sunduğu tüm akülü aletlere uygundur. STIHL akülü ürünleri ayırt etmek çok kolay – sadece ürün modellerinde büyük A’ya bakın. Öneğin MSA 160

Tam şarjlı ve harekete hazır: STIHL akü şarj cihazları
STIHL akülerine AL 101, AL 300 ve AL 500 şarj cihazları güç sağlar.
AL 300 ve AL 500 hızlı şarj cihazları, standart AL 101 şarj cihazıyla karşılaştırıldığında daha yüksek şarj oranı ve aktif akü soğutması sağlar. Dahası, AL 500 aynı zamanda tabanında bir duvara sabitleme sistemine de sahiptir.
Yüksek performanslı hücreler çok kısa sürede şarj edilebilecekleri anlamına geldiğinden AL 500 hızlı şarj cihazları özellikle AP 200 ve AP 300 aküler için uygundur.

Tam şarj. Tam performans.
STIHL akülerin performansı tüm çalışma süresi boyunca sabit kalır. Bu, uzun süreler boyunca yüksek performans seviyesinde çalışabileceğiniz anlamına gelir. STIHL akülerin bir diğer önemli faydası, uzun ömürlü olmalarıdır. Aküler, herhangi bir enerji kaybı olmaksızın yüzlerce kez şarj edilebilir. Az bir şarj kalsa bile, yine aynı yüksek performansı sunarlar. Nikel akülerin aksine, STIHL lityum iyon aküler hafıza etkilerinden zarar görmez.
Pratik bir detay: LED göstergesi (şarj işlemi sırasında yeşil olan) akü tamamen şarj olduğunda söner.