S-Line Siparişleriniz artık “eve teslim”

S-Line ile vereceğiniz siparişlerde eve teslim hizmeti başladı. Temel güvenlik ve kullanım bilgisi gerektiren ürünler dışında, sipariş verdiğiniz tüm ürünleri evinizden teslim almanın keyfini çıkarın. İşte detaylar!

Adrese doğrudan teslim

Eve teslim ikonu bulunan tüm ürünler doğrudan yurtiçi kargo ile eve teslim ediliyor. S-Line ile siparişinizi oluşturun, evinizden çıkmadan uygun fiyata, hızlı ve kolay alışveriş yapmanın tadını çıkarın!

Eve Teslim ürünler;

S-Line “Eve Teslim” ürünleri; Akülü Ürünler, Elektrikli Ürünler, Mekanik Ürünler, Makaslar, Palalar, Zincirler, Yağlar, Misinalar, Bujiler, Eğeler, Kesme Diskleri, Kesim Kafaları, Koruyucu Ekipmanlar, Yedek Parça (Motor Aksamı), Aksesuarlar ve Promosyon Ürünleri’ dir. Yeni “Eve Teslim” hizmeti kapsamında olan tüm ürünler S-Line sayfamızda ayrı bir ikonla ürün pencerelerinin sol üst köşesinde belirtilmiştir.

Bayiden Teslim Ürünler;

“Eve Teslim” uygulaması dışında olan ürün siparişleriniz ise daha önce olduğu gibi bayiden teslim edilmeye devam edilecektir. Siparişinizi teslim almak istediğiniz size en yakın Yetkili SADAL Bayisini seçmeniz yeterlidir. Sepette her iki teslim şeklinden ürünler seçilmiş olması durumunda, sevkiyat “Bayiden Teslim” olarak yapılacaktır. En az sipariş tutarı TL.200,- olarak belirlenmiştir. Teslim aşamasında Bayi tarafından herhangi bir ücret talep edilmeyecektir.

Kredi Kartı ile Kolay Ödeme / Ücretsiz Teslimat

S-Line ile yapacağınız alışverişlerinizde anlaşmalı banka kartlarına 6 ay vade farksız taksit imkanından faydalanabilirsiniz.

S-Line’dan sipariş vereceğiniz “Eve Teslim” ürünleri aynı gün kargoya teslim edilir !

Siparişinize ait kargo sürecini ve siparişinizin durumunu “Siparişlerim” kısmına üyelik bilgilerinizi girerek takip edebilirsiniz. S-Line ile yapacağınız tüm alışverişlerinizde kargo ücreti SADAL tarafından ödenmektedir.

Kargonuzu teslim alırken kontrol etmeniz büyük önem arz etmektedir. Kolilerin dışında hasar, eziklik, yırtılma, ıslaklık gibi normal olmayan bir durum tespit ettiğinizde ürünleri teslim almayarak kargo yetkilisine tutanak tutturmalı ya da 0850 205 44 18 no’lu telefon numarasını arayarak Müşteri Destek Hattımız ile irtibata geçmelisiniz.