Sadal Eğitim Semineri

70 Seçkin Bayi ile 2 günlük Seminer

Sadal A.Ş. bünyesinde bulunan bayi ve servislerini her geçen gün daha iyiye götürmek, geliştirmek, yeni teknolojilerden haberdar edip bilgilendirmek için çalışmaya devam ediyor. Eylül ve ekim aylarında Sadal A.Ş. tesisinde verilen ürün ve servis eğitimlerinin ardından bu kez de BOS (Bayi Online Satış) Sistemine katılan Sadal Yetkili Bayi ve Servislerine alanında uzman eğitmenler tarafından verilen finansal okur yazarlık, dijital reklam mecralarının kullanımı ve e-ticaret konularını içeren seminerler düzenledi.

Türkiye’nin 7 bölgesinden gelen 70 bayinin katılımıyla gerçekleşen eğitimler ilk olarak 3 Kasım Cuma günü davetlilerin İzmir’de bulunan Sadal A.Ş. tesisinde toplanmasıyla başladı. Burada yemek ve kokteyl ile bayilerini ağırlayan Sadal, davetlilerin hem birbirleri hem de firma çalışanları ile tanışıp bilgi paylaşımında bulunmaları için ortam hazırladı. Sonrasında gerçekleştirilen firma gezisi ile bayiler süreçler hakkında bilgi sahibi olurken tesisi ve firmanın alt yapısını yerinde görme fırsatı yakaladılar.

Eğitim ve konaklama için İzmir’in en prestijli otellerinden Wyndham Grand Özdilek tercih edildi. 2 gün boyunca devam edecek organizasyon için cuma akşamından otele giriş yapıldı. 4 Kasım Cumartesi günü saat 9.00 da başlayan eğitimler 3 salon ve 3 oturum olarak tasarlandı. Bayiler sırasıyla farklı konuları ele alan seminerlere katıldı.

Bu seminerlerde eğitmenlerimiz Sadal A.Ş.’nin bayileri için tasarladığı yeni sisteme de değindi.Bayiler için oluşturulan web siteleri ile e-ticaret sistemine adım atan bayiler sistemin detayları, avantajları ve kullanımı hakkında fikir sahibi oldular.

Finansal okur yazarlık

Finansal okur yazarlık eğitimi Doç. Dr. Emrah KELEŞ tarafından verildi. Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi öğretim üyesi olan KELEŞ ekonomi alanında yaptığı 33 yayın ile sektörüne önemli katkılarda bulunmuştur. KELEŞ katılımcılara stok yönetimi, kar hesaplama, faiz oranları, enflasyon ve risk, döviz kurları, Türkiye ekonomisi ve uygulanan maliye politikaları gibi konularda önemli bilgiler verdi.

E-ticaretin ticari hayatımızdaki yeri ve gelişimi

E-ticaret eğitimi, uzun zamandır sektörde olan ve alanında çalışmalarına devam eden Vartabi.com’un Kurucusu ve Genel Müdürü Gonca SOYLUOĞLU tarafından verildi. Eğitimde e-ticaretin geleceği, e-ticaret müşterisinin genel profili, e- ticarette doğru pazarlamanın sırları, S-line’a adaptasyon ve web sitesinin doğru kullanılması gibi konular anlatıldı. Bayiler ile karşılıklı olarak tecrübe paylaşımı oturumun en hararetli ve akılda kalan anlarındandı.

Dijital reklam mecralarını doğru kullanmak

Seminer kapsamında dijital reklam eğitimini, 13Brave Media bünyesinde Dijital Pazarlama Takım Lideri pozisyonunda çalışma hayatına devam eden Ali Çağrı KOCABALKAN verdi. Yeditepe Üniversitesinde Halkla İlişkiler ve Tanıtım lisans eğitiminin ardından Medya ve İletişim Yönetimi alanında yüksek lisansını tamamlayan KOCABALKAN, eğitiminde; Seo çalışması nasıl yapılır? Seo’nun avantajları, kampanya türleri, hedefleme seçenekleri ve hedef kitle oluşturma konularını detaylarıyla veörneklerle anlattı.

5 Kasım Pazar günü öğlen saatlerine kadar devam eden eğitimleri, akabinde verilen öğlen yemeği ve otelden çıkış takip etti. Bu seminer kapsamında bayiler finans, ekonomi, reklamcılık ve pazarlama, e-ticaret gibi sektörlerinin her basamağında gerekli olacak bilgiler edindiler.

 

Sadal A.Ş. hizmet kalitesini arttırmak ve müşteri memnuniyeti üst seviyelerde tutmak için bayilerinin gelişimini desteklemeye ve çalışmalarına devam edecek.