Sadal, Yetkili Bayi ve Servis Eğitimlerine Devam Ediyor

SADAL A.Ş. eylül ayında gerçekleştirdiği Doğu Anadolu ve G.Doğu Anadolu Bölgesi’nden sonra ekim ayında da Akdeniz Bölgesindeki bayilerini İzmir’de bulunan tesisinde ağırladı.

2 gün süren eğitimler kapsamında yetkili bayiler; garanti ve iade süreçleri, müşteri memnuniyeti, satış sonrası hizmetler, teknolojik gelişmeler ve yeni ürünler gibi birçok konuda bilgi sahibi oldular.

Dahil oldukları süreçler hakkında teorik bilgi edindikten sonra daha iyi hizmet sunabilmek adına merkez servis kısmında arıza tespiti ve onarımı hakkında pratik eğitimlere katıldılar.

Bayiler katıldıkları gezi sayesinde yeni bilgiler edinirken bir yandan da Sadal idari binasını, 2022 senesinde bünyesine dahil olan mağazayı, ürün stok sahasını, yedek parça depolama sistemi gibi tesisin birçok alanını yerinde görme fırsatı yakaladılar. Bu geziler esnasında diğer bayi ve servislerin yanı sıra Sadal A.Ş. çalışanları ile tanışıp fikir alışverişinde bulundular.

Eylül ve ekim ayında gerçekleştirilen eğitimler sonucunda bayi ve servislerden gelen olumlu dönüşler uygulanan programın amacına ulaşmış olduğunu gösterirken gelecek projelerin planlanmasına da katkıda bulundular.