Sessiz, hafif teleskopik yüksek dal budama testeresi:

Yeni akülü STIHL HTA 85 Türkiye pazarına sunuldu.

Güçlü STIHL HTA 85, siz yerdeyken, hızlı, konforlu ve egzoz emisyonu olmaksızın 5 m yüksekliğe kadar erişerek odunsu bitkiler veya ağaçları düzeltmek için tasarlanmıştır. HTA 85, tüm STIHL akülü ürünlerinde olduğu gibi çok az gürültü üretir. Park, okul, hastane, otel veya yerleşim alanları gibi gürültüye duyarlı ortamlarda kullanım için idealdir. Bu kullanışlı hafif makine profesyonellere ihtiyaç duydukları hareketliliği sağlar ve ara vermeden uzun sürelerde çalışırken bile her seferinde temiz bir şekilde kesim yapma imkanı tanır.

Optimum ağırlık dağılımına sahip, yüksek dengeli tasarımıyla yeni HTA 85, esnek ve aynı zamanda zeminden 5 m yüksekliğe kadar düzgün bir şekilde kaldırılabilmesi ile karakterize edilir. Bu aralık, toplam uzunluğunun hızlı hareket kilitleme sisteminin yardımı ile 2.70 m ile 3.90 m arasında ayarlanmasını sağlayan sağlam teleskopik şaft tarafından mümkün kılınmıştır – bu işlem herhangi bir alet gerektirmez. Dolayısıyla kullanıcılar rahatça teleskopik şaftı uzaltıp kısaltabilir.

STIHL akülü ürünlerinin düşük gürültüye sahip çalışmasından yararlanan sadece yakın komşularınız olmayacaktır. Aynı zamanda sessiz, düşük titreşimli, sıfır emisyonlu çalışma da kullanıcının sağlığını, emniyetini korurken konforunuda düşünmektedir.

1B795797-3EA6-42B0-8919-ED317EE49699