Sizin İçin Hangi STIHL Akü daha Uygun?

Üç farklı akülü ürün serisi sunuyoruz, ancak hangi serinin sizin için uygun olduğunu nereden bilebilirsiniz?

Her görev için kullanabileceğiniz bir akülü ürün vardır. Bu nedenle ister bir ev kullanıcısı ister profesyonel bir kullanıcı olun, her iş için doğru aleti bulacağınızdan emin olabilirsiniz.  Sizin için doğru olan STIHL ürünlerini satın aldığınızdan emin olmak için yazımıza göz atın.

STIHL AS SİSTEM – HOBİ KULLANICILARI İÇİN İDEAL

AS Sistem araçları kompakt, hafif ve kullanımı kolaydır. Evde hızlı ve verimli bahçe bakımı için tasarlanmıştır.

AS Sisteminde Neler Var?

Bu akülü ürünler serisinde 3 ürün bulunmaktadır:

  • Dalları hızlı budamak, yakacak odun kesmek ve küçük DIY (Kendin Yap) işleri için mükemmel olan STIHL GTA 26 Akülü Budama Makinesi
  • Yaptığınız işe göre değiştirilebilir bıçaklara sahip STIHL HSA 26 Çit ve Çim Kesme Makinesi. Küçük yapraklı çalıları kolayca budamak için kullanılabilir. HSA 26, çim kenarlarını budamak için idealdir.
  • STIHL SEA 20 El Süpürgesi ile hiçbir ilave aksesuar ihtiyacı olmadan kolay temizlik ve kolay boşaltma.
Bu Ürünler Hangi Akü ve Şarj Aleti İle Kullanılır?

Bu ürünler, değiştirilebilir bir AS 2 Akü ile çalışır. Bu akü, AL 1 şarj cihazı kullanılarak şarj edilir. STIHL AS Sistem ile çalışan ürünlerde, aküyü doğrudan makineye takmak için bir yuva bulunur.

Pil ve Şarj Cihazı Ürünle Birlikte Geliyor mu?

Evet. STIHL AS Sistem ürünleri sadece set olarak mevcuttur ve her sette bir AS 2 pil ve AL 1 şarj cihazı dahildir. İlave AS 2 pilleri ve AL 1 şarj cihazlarını ayrı olarak satın alabilirsiniz.

STIHL AK SİSTEMİ – ORTA VE DAHA BÜYÜK BAHÇELER İÇİN AKÜLÜ ALETLER

AK SİSTEM araçları, orta ölçekli ve daha büyük bahçeler için esnek uygulama yelpazesine sahip etkileyici makinelerdir. Çim biçmekten yakacak odun kesmeye kadar, bahçenizdeki hemen hemen her tür işin üstesinden gelmek için idealdir.

AK Sisteminde Neler Var?

Bu kablosuz aletler sisteminde birçok ürün bulunmaktadır:

  • STIHL MSA 120 C-BQ  Motorlu Testere
  • BGA 57 Üfleme Makinesi
  • FSA 56 ve FSA 60 R Akülü Tırpanlar
  • HSA 56 Çit Kesme Makinesi
  • RMA 235 Çim Biçme Makinesi
Bu Ürünler Hangi Akü ve Şarj Aleti İle Kullanılır?

Bu ürünler, doğrudan makinelere takılan AK 30 akü ile kullanılır. Tüm kompakt sınıfı ürünlerle kullanılabilir. Akü AL 101 veya AL 300 şarj cihazı kullanılarak şarj edilebilir.

Akü ve Şarj Cihazı Ürünle Birlikte Geliyor mu?

AK Sistem ürünleri akü ve şarj cihazı olmadan satılmaktadır. Halihazırda bir AK akünüz ve şarj cihazınız varsa, sadece aleti satın almak isteyebilirsiniz ve serideki tüm ürünler tek başına satın alınabilir.

AK Sistem ürünler için önerilen aküyü öğrenmek veya daha fazla bilgi için web sitemizi buradan inceleyebilirsiniz.

STIHL AP SİSTEMİ – BÜYÜK BAHÇELER VE PROFESYONEL UYGULAMALAR İÇİN AKÜLÜ ALETLER

AP sistem araçları, uzun çalışma süreleri, kullanışlı ve konforlu özelliklere sahip, akü ile çalışan güçlü makinelerdir. Bu kapsamlı sistem, değiştirilebilir pillere sahip geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. AP Sistem araçları profesyonel kullanıcılar için uygundur. Ancak bakımını kendiniz yapmak istediğiniz geniş bir bahçeniz varsa da kullanışlıdır.

AP Sisteminde neler var?

Bu Ürünler Hangi Akü ve Şarj Aleti İle Kullanılır?

Bu ürünler, değiştirilebilir STIHL AP Aküler veya AR sırt aküleri ile çalışır. Sırt aküleri, profesyonel kullanım için en uzun çalışma sürelerini sağlamak üzere tasarlanmıştır. Her iki tip akü de AL 300 veya AL 500 Hızlı Şarj Cihazı kullanılarak şarj edilebilir.

Akü ve Şarj Cihazı Ürünle Birlikte Geliyor mu?

Hayır. AP sistem araçları akü veya şarj cihazı olmadan satılır. Bunlar ayrıca satın alınmalıdır. Her AP sistemi aracında,  en iyi dengeyi sağlayan önerilen bir akü ve şarj cihazı bulunur. Ancak daha uzun çalışma süreleri için daha büyük kapasiteli aküler ile birlikte de kullanılabilir. Daha fazla bilgi veya AP sistemi güç aletiniz için önerilen aküyü öğrenmek için buraya tıklayınız.

Tüm STIHL Akü ve Şarj Cihazlarını incelemek için buraya tıklayınız.

Akü teknolojimizi sürekli olarak geliştiriyoruz ve düzenli olarak hem yeni akülü aletleri hem de daha akıllı aküleri piyasaya sürüyoruz. Bir akü sistemine yatırım yapmayı düşünüyorsanız, STIHL akülü aletlerine uzun yıllar boyunca güvenilebileceğinden emin olabilirsiniz. Doğru akü sistemini seçme konusunda daha fazla tavsiye için, size en yakın SADAL Yetkili Bayi ile görüşmeniz yeterlidir.