STIHL akülü çim biçme makineleri ile çimlerinizi sevin

STIHL olarak, bu sene akülü ürünlerimize 3 yeni çim biçme makinesi ekledik. 1992’den beri kardeş markamız olan VIKING ile çim bakım makineleri üretiyoruz, bu yüzden “çim bakımı” söz konusu olduğunda ne hakkında konuştuğumuzu bildiğimizden emin olabilirsiniz. STIHL ve VIKING Araştırma geliştirme ekipleri, son teknoloji yetkinlik merkezlerinde sürekli olarak yenilikler üzerinde çalışıyorlar. Böyle olunca bu 3 yeni çim biçme makinesi modeli en son akülü teknolojiye sahip.

Hafif, manevra kabiliyetli ve dengeli çim biçme makineleri, rahat ve kullanımı kolay, etkileyici çalışma sürelerine sahiptir. Böylelikle işlerinizi kesintisiz ve sorunsuz bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Aküler ayrıca, kablosuz diğer ürünlerimizle de uyumludur (daha fazla bilgi için aşağıya bakınız), böylece maksimum fayda için, diğer makineler ile arasında akü değiştirilebilir.

Yeni akülü çim biçme makinelerinin tümü, akülerden en iyi şekilde yararlanmak için eko mod ve optimize edilmiş bıçaklar içerir. Eko mod, motorun hızını kesilen çimin türüne bağlı şekilde otomatik olarak ayarlar, böylece motor sadece ihtiyaç duyduğu enerjiyi kullanır.

Çim biçme makinelerinde, özel tasarımlı bıçakla birleşince çok daha güçlü bir hava akımı oluşmaktadır. Bu hava akımı çimleri biçilmeden önce havaya kaldırıp dikleştirmekte ve kesimden sonrada çim kırpıklarını çim toplama sepetine üflemektedir. Ayrıca, sepetin ne zaman dolduğunu kolayca görebilmeniz için bir gösterge mevcuttur. Her akülü çim biçme makinesinin katlanabilir ve yüksekliği ayarlanabilir gidonu vardır ve bu sayede çok fazla yer kaplamaksızın depo veya garajda saklamak oldukça kolaylaşır.
Aşağıdaki modellerin her biri hakkında daha fazla bilgi edinelim:

COMPACT Akülü Sistem
RMA 235, AK aküleri kullanan COMPACT Akülü Sistemin bir parçasıdır. RMA 235, sadece 14 kg’lık en hafif akülü çim biçme makinemizdir ve bir akü şarjında ​​300 metrekareye kadar kesim yapabilir.

PRO Akülü Sistem
RMA 443 C, ise AP aküleri kullanır. Yüksek kapasitesi sayesinde 500 metrekareye kadar alandan çıkabilecek çimi toplayabilmek için 55 litrelik bir çim toplama sepeti ve yedek bir aküyü saklama alanına sahiptir. Daha geniş alanlar için ya da eğimli bahçelerde biraz daha güç ve destek için kendinden tahrikli bir çim biçme makinesinin kolaylığını arıyorsanız, RMA 448 TC’yi de incelemelisiniz; RMA 443 çim biçme makineleriyle aynı özelliklere sahip, ancak en geniş gövde ölçüsü ile 46cm kesim genişliğine sahiptir, böylece daha geniş bir alanı, daha kısa sürede biçebilirsiniz.

Detaylar için : http://www.sadal.com.tr/Category/List?Category=609