STIHL Çin ve Kalite “STIHL tarafından yapılmıştır”

“STIHL tarafından yapıldı” üretim yeri ne olursa olsun – bir marka vaadidir. Böylece STIHL ve Çin uzun yıllar boyunca çok başarılı bir birliktelik oluşturmuştur. 2006’dan beri, Qingdao’daki fabrikamız denenmiş ve test edilmiş STIHL kalitesinin, Çin’den de gelebileceğini kanıtlamaktadır. Peki bu işin sırrı nedir? STIHL’deki üretim süreçleri, kalite standartları, iş sağlığı ve güvenliği standartları ve çevre standartları tüm dünyada eşittir.

Yeni tesis, yüksek standartlar
2005 yılında çığır açan bir tören, Çin’de ilk STIHL üretim sahasının doğuşunu işaret etti. Şanghay’ın 600 kilometre kuzeyinde bulunan Qingdao’daki fabrika 2006’dan bu yana giriş seviyesi segmenti için motorlu tırpanlar, çit kesme düzeltme makineleri ve motorlu testereler üretmektedir. STIHL Yönetim Kurulu Başkanı Dr Bertram Kandziora konu ile ilgili olarak “Yeni tesis, Alman yönetiminde ve kanıtlanmış üretim teknolojisini kullanarak ürünleri üretiyor. Tabii ki, Çinli tedarikçilerimizi test ettik ve yüksek kalite standartlarımızı karşılayanları seçtik ”diyor.

2013 yılında STIHL, Qingdao’daki Çin üretim tesisinin genişletilmesine 17 milyon Euro yatırım yaptı. Fabrikanın alanı 22.500’dan 39.000 metrekare artırıldı ve üretim kapasitesi neredeyse ikiye katlandı. Yeni genişleme ile yaklaşık 200 yeni iş yaratılacak. STIHL yönetim kurulu başkanı Dr. Bertram Kandziora, Qingdao’daki açılış töreninde, “Çin’de bulunan fabrikamız, STIHL’nin uluslararası üretim ağının önemli bir üyesidir. Bu kapsamda ürün yelpazemizi genişletmek ve Asya’daki varlığımızı önemli ölçüde güçlendirmek istiyoruz, ”dedi.
STIHL_Produktion_Asien_0013
Qingdao coğrafi avantajlar sunuyor
STIHL, kararını verirken birçok farklı yere baktı ve birçok farklı kriteri değerlendirdi. Sonunda, Qingdao’da karar verilmiştir. Limanlara, havaalanlarına ve otoyollara mükemmel bir bağlantı ağı ve aynı zamanda yerleşkeyi yavaş yavaş genişletebilme ile enerji tedarikini arttırabilme fırsatları.

STIHL_Gebaeude_Asien_0003

Çalışanlar için çekici
Qingdao, Çinli çalışanlar için çok çekici bir yer. Ortalamanın üzerinde ki ücretler ve ikramiyeler, iyi iletişim ve takım aktiviteleri, terfileri kolaylaştırmak için ileri eğitim fırsatları. STIHL Qingdao ayrıca, her zaman eğitimli, yüksek vasıflı çalışanlara sahip olmasını sağlamak için, Qingdao Bilim ve Teknoloji Üniversitesi gibi üniversitelerle çalışmaktadır.

Çevre dostu üretim
Qingdao’daki STIHL fabrikasındaki ekip, yeşil teknolojilere, çevre dostu ve sürdürülebilir üretime kendini adamıştır. Bu, enerji tasarruflu bir aydınlatma sistemi, yenilikçi bir ısı geri kazanım sistemi ve mevcut iklimlendirme sisteminin yerini alan binanın ısıtma ve soğutma jeotermal yöntemini içerir.

İlgili Yazılar

Haberler

Hangi Akülü Sistem sizin için doğru?

Güç aletleri teknolojisindeki en son değişiklik, akü ve kablosuz aletlerdendir. Modern kablosuz araçlar son derece güçlüdür ve mükemmel pil ömrüne sahiptir, bu da kablolara veya yakıt karışımlarına olan ,htiyacı ortadan…
Haberler

Ematic™ Zincir Yağlama Sistemi

Ematic™ Pala Yağlama Sistemi testere zincir bağlantlarının ve kılavuz pala raylarının hassas bir şekilde yağlanmasını sağlar. STIHL OILOMATIC® testere zinciriyle kullanıldığında geleneksel zincir yağlama yöntemlerine göre maksimum yağlama, daha uzun…
Pratik Bilgiler

S-Line Siparişleriniz artık “eve teslim”

S-Line ile vereceğiniz siparişlerde eve teslim hizmeti başladı. Temel güvenlik ve kullanım bilgisi gerektiren ürünler dışında, sipariş verdiğiniz tüm ürünleri evinizden teslim almanın keyfini çıkarın. İşte detaylar! Adrese doğrudan teslim…