STIHL Fanlarına Özel Sesler

Motorlu testere, çit düzeltme makinesi, kesme makinesi. Tüm bu makinelerin kusursuz sesini cep telefonunuza mı indirmek istiyorsunuz? O zaman doğru yere geldiniz!

Bu benzersiz sesler, her çaldığında STIHL hissini yaşamanız için cep telefonunuza muazzam beygir gücü verir.

MS 261 C-MQ

MS 661 C

TS 500i

HS 82 R

FS 460 C-EM

 

Talimatlar:

Cep telefonunuza zil sesini almak için indirme bağlantılarından birine tıklayın ve dosyayı bilgisayarınıza kaydedin. Şimdi tek yapmanız gereken, cihazınıza bağlı olarak zil sesini bir veri kablosu, Bluetooth, kızılötesi veya medya kartı kullanarak cep telefonunuza aktarmaktır.

Daha fazla bilgi için cep telefonunuzla birlikte gelen talimatlara bakın veya üreticiyle iletişime geçin.

iPhone sahipleri için ek bilgiler:

STIHL zil seslerini kullanmak için önce zil sesi işlevini etkinleştirmeniz gerekir. iTunes’u açın ve “Tercihler” – “Ayarlar” – “Genel” seçeneğine gidin. Ardından “Zil Sesleri” ni etkinleştirin. Bunlar artık iTunes medya kitaplığınızda bulunabilir. Dosyayı bu klasöre aktardıktan sonra tek yapmanız gereken iPhone’unuzu senkronize etmektir. Zil sesi artık cep telefonunuzda. Bunu “Ayarlar” – “Sesler” – “Zil Sesi” – “Özel” seçeneğine giderek bulabilirsiniz.

 

Lütfen aklınızda bulundurun:

Çok çeşitli teknik hususlar nedeniyle, STIHL zil sesinin cep telefonunuzda çalışacağını garanti edemez. STIHL herhangi bir sorumluluk kabul etmez ve zil sesinin çalışacağını veya hatasız olacağını garanti etmez. STIHL ayrıca zil sesinin virüslerden veya benzer hatalardan arınmış olduğunu garanti etmez. İndirme riski size aittir! STIHL, zil sesinin indirilmesinden, kullanıcı hatalarından veya cep telefonunun uygunsuz kullanımından kaynaklanan masraf ve zararlardan muaftır.