STIHL FSA 65 ve FSA 85 Akülü Tırpanlar

Akülü gücün çim uzmanları

36 V sınıfında STIHL FSA 65 ve FSA 85 akülü tırpanlar piyasada! Her iki makine de, yüksek kesme gücü ve çalışma rahatlığı ile özel bahçeler, parklar, kamusal açık alanlarda yapılabilecek tüm işler için idealdir. Paketi aç, aküyü şarj et ve çalışmaya başla! STIHL’den beklendiği gibi bu portatif, sessiz ve güçlü makinelerin egzoz emisyonları olmaması ve en yeni akü/motor teknolojisinin mükemmel kombinasyonunu taşıması sonucu, tam verim sunar.

Bir bakışta Avantajları

Rahat taşınabilir, temiz ve sessiz yenilikçi lityum iyon teknolojisiyle birinci sınıf akü performansı elde edilir. Rahat makine kurulumu için aletsiz olarak ayarlanabilen gidon kolu gibi pratik detaylar mevcut olup, kullanıcı için gerçek ergonomi sağlar. Kullanıcı konforu yanında, bu özellikler, kişiyi rahatsız etmeden yerleşim alanları, parklar veya kurumlar gibi gürültüye duyarlı alanlarda kesim yapılmasına olanak tanır.

ecmotor

 

Sadece mükemmel güç – STIHL elektrik motoru (EC)
STIHL FSA 65 ve FSA 85 akülü tırpanlar, fırçasız ve elektronik olarak kontrol edilen (EC) elektrik motoru ile donatılmıştır. STIHL tarafından geliştirilen bu motor, yüksek enerji verimli ve dayanıklıdır. Akü gücünü çok etkili bir şekilde kullanır ve yüksek verimliliği doğrudan etkileyici kesme performansına dönüştürür.

 

Mobil, temiz ve sessiz

Lityum iyon akü, FSA 65 ve FSA 85’in ardında ki güçtür. Kablo olmadan portatif, benzinsiz ve sessiz çalışmaya imkan verirler.

Kullanışlı ve ergonomik
Her iki makinenin de düşük titreşim, sessiz çalışma ve mükemmel dengelenmiş, yüksek manevra kabiliyeti ile kontrolü kolaydır. Bu, dar alanlarda ve çalılar arasında hızlı ve zahmetsizce yapılabilecek düzeltmeleri mümkün kılar.

Basit bakım ve kolay muhafaza
Makinelerin çalıştırılması, kilit ve kumanda kolu yardımıyla kolay ve güvenilirdir. Ayrıca, FSA 85’in hızı ayarlanabilir. Aküyü değiştirmek kolaydır. Pürüzsüz yüzeyinin temizlenmesi kolaydır. İş bittiğinde, asma halkası sayesinde duvara asılabilir.

Detaylar

Yeni STIHL Akülü Tırpanlar, onlarca yıllık güç ürünleri uzmanlığını, yenilikçi elektrik motoru ve akü teknolojisiyle birleştiriyor. Bu sayede makineler, üst sınıf STIHL kalitesinde, üstün teknolojiyi emrinize sunuyor.
Bu özellikler kesim işlerini kolaylaştırır, sessiz ve temiz bir çalışmanın yanı sıra operatör yorgunluğunu da azaltır.

li-ion-pro_1

Lityum-Iyon Akü

151Wh ile 227 Wh kapasiteli güçlü lityum-iyon aküler, uzun çalışma süreleri ve orantılı olarak yüksek kesme performansları ile modele göre 60 dakika akü çalışma süresi veya 350m² çim* alanda kullanma imkanı sağlar. Akü değişimi hızlı ve basittir.
* Akülü şarj cihazının akü şarjı başına düşen çalışma süreleri, makine modeline, seçilen aküye, çim tipine ve bireysel çalışma tarzlarına bağlıdır..

 

mowing head fsa

 

AutoCut C 4-2 Kesim Kafası
Yeni makineler standart olarak AutoCut C 4-2 kesim kafasına sahiptir. 2,0 mm çaplı düşük gürültülü çim kesim misinası, kesim kafasından otomatik olarak ayarlanır. 20cm boyuna kadar çimler ile çimenleri biçebilir. Bu kesim kafalarında misina değiştirilmesi çok hızlıdır. Yeniden takmak için kesim kafasını açmaya gerek yoktur – dışarıdan takılabilir..

Kesim Çapları

300 mm’lik (FSA 65) ve 350 mm’lik (FSA 85) çaplar, mevcut akü gücünün optimum kullanımını sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Elektronik Kontrollü STIHL Elektrik Motoru (EC)
STIHL elektrik motorunun (EC) karbon fırçaları yoktur, neredeyse hiç mekanik aşınma olmaz ve geleneksel elektrikli motorların çok üzerinde verimlilik sağlar. Depolanan enerji böylece mümkün olduğunca en etkili bir şekilde güce dönüştürülür. Diğer bir avantaj: STIHL akülü tırpanların yüksek torku, kesme aparatının bir dişli kutusu kullanmadan dogrudan tahrik saglamasıdır. Ortaya çıkan ağırlık tasarrufu, kullanıcının rahatına katkıda bulunur..

fsa65 handle

Ön Halka Tutma Kolu
Ergonomik olarak şekillendirilmiş halka tutma kolu, hızlı ve kolay bir şekilde ayarlanabilir. Akülü tırpanlar bu sayede her zaman optimum çalışma duruşu için kullanıcının boyuna göre rahatça ayarlanabilir..

Deflektör
Sadece iki vidayı kullanarak takılması kolaydır. Çalışma alanının net bir şekilde görülmesine izin verirken, etkili bir koruma sağlar.

Askı Halkası
Akülü tırpan, yerden tasarruf sağlayan depolama için pratik askı halkası ile duvara asılabilir.

 

SADAL web sitesinde FSA 65 Akülü Tırpanı görüntülemek için buraya tıklayınız.

SADAL web sitesinde FSA 85 Akülü Tırpanı görüntülemek için buraya tıklayınız.

Ürün fiyatlarını görmek, 12 ay vade farksız taksit ile online sipariş vermek için S-line hızlı sipariş hattını kullanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken size en yakın Yetkili SADAL Bayisini seçerek 2 iş günü içerisinde siparişini verdiğiniz ürünleri seçmiş olduğunuz bayiden teslim almak! S-line hızlı sipariş sayfasını görüntülemek için buraya tıklayınız.