STIHL in TÜRKİYE Mobil Uygulama

Mobil Uygulamada Neler var?

Ürün Kataloğu: Dijital ürün kataloğumuz ile tüm ürünlerimizin teknik bilgilerini görebilir, beğendiğiniz ürünü (+) işaretine tıklayarak S-line uygulamamız üzerinden hızlıca sipariş verebilir ve
satın alabilirsiniz.

Bayi ve Servisler: Türkiye genelinde yaygın yetkili bayi ve servis noktalarımızla her zaman yakınınızdayız. Ülkemiz genelinde mevcut 600’den fazla yetkili bayi ve servis noktamızı ve o an itibariyle size en yakın 5 yetkili bayi ve servisimizi listeyebilirsiniz. Konumunu ve adresini harita üzerinden takip edebilir, navigasyon uygulamaları ile kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

S-Line (Hızlı Sipariş): Mobil uygulama ile alışveriş yapmak artık çok daha hızlı ve indirimli. S-line ile hızlı, kolay, indirimli, kredi kartınıza vade farksız 12 aya kadar taksitli ve güvenli alışveriş
yapabilirsiniz.

E-Bayi (Bayilerimize Özel): Yetkili bayi ve servis noktalarımız Sadal ile olan tüm ticari faaliyetlerini bu uygulamadan gerçekleştirebilir ve raporlayabilirler.

E-Bülten (Duyurular & Haberler): Her ay yayınlanan güncel haberleri, en yeni ürün ve teknolojileri, birçok ipucunu, hediye çekiliş sonuçlarını ve çok daha fazlasını e-bülten sayfalarımızdan takip edebilirsiniz.

SADAL Web Sitesi: Kurumsal kimliğiyle sektörün lider kuruluşu SADAL Tarım Makineleri Dış Ticaret A.Ş.’nin web sitesidir. Tüm kurumsal bilgilerimize bu platform üzerinden ulaşabilirsiniz.

Ürün Katalogu

Dijital ürün kataloğumuz ile tüm ürünlerimizin teknik bilgilerini görebilir, beğendiğiniz ürünü (+) işaretine tıklayarak S-line uygulamamız üzerinden hızlıca sipariş verebilir ve satın alabilirsiniz.

Bayi ve Servisler

Türkiye genelinde yaygın yetkili bayi ve servis noktalarımızla her zaman yakınınızdayız. Ülkemiz genelinde mevcut 600’den fazla yetkili bayi ve servis noktamızı ve o an itibariyle size en yakın 5 yetkili bayi ve servisimizi listeyebilirsiniz. Konumunu ve adresini harita üzerinden takip edebilir, navigasyon uygulamaları ile kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

S-Line (Hızlı Sipariş)

Mobil uygulama ile alışveriş yapmak artık çok daha hızlı ve kolay. S-line ile hızlı ve güvenli, kredi kartınıza vade farksız 12 aya kadar taksitli alışveriş yapabilirsiniz.

E-Bayi (Bayilerimize Özel)

Yetkili bayi ve servis noktalarımız SADAL ile olan tüm ticari faaliyetlerini bu uygulamadan gerçerleştirebilir ve raporlayabilirler.

E-Bülten (Duyurular & Haberler)

Her ay yayınlanan güncel haberleri, en yeni ürün ve teknolojileri, birçok ipucunu, hediye çekiliş sonuçlarını ve çok daha fazlasını e-bülten sayfalarımızdan takip edebilirsiniz.

Sadal Web Sitesi

 

İndirim Kodu Aktivasyonu
Müşterilerimizin, Bayilerimizden satin aldıkları ürünün seri numarasını yapacakları aktivasyon sonrası mobil uygulama üzerinden yapacakları bir sonraki alışverişlerinde indirim sağlıyoruz.

1. Adım

Ürününüzü satın aldıktan sonra cep telefonunuza gelen bilgilendirme mesajındaki linki tıklayarak STIHL in TÜRKİYE Mobil Uygulamasını İndirin.

2. Adım

STIHL in TÜRKİYE Mobil Uygulamasını açın ve “İndirim Kodu Aktivasyonu” linkine tıklayın. İndirim kodunu kullanabilmek için S-line’a üye olmanız gerekmektedir.

3. Adım

Aktivasyon sonrası mobil uygulamamız üzerinden yapacağınız 1.000 TL ve üzeri ilk alışverişinizde 20,-TL indiriminizi alın.
Göndereceğimiz bildirimler ile kampanyalardan haberdar olun…

Bize Ulaşın

Bize ulaşmak artık çok daha kolay. İster sosyal medya hesaplarımızdan,
ister e-posta ile, isterseniz telefon veya Whatsapp ile.


Bize Ulaşın
Haftaiçi 08:00 – 17:30 mesai saatlerinde 0850 ücretsiz hattımızdan bizi arayabilirsiniz.


Whatsapp Destek Hattı
Kurumsal whatsapp hattımızdan resim veya video paylaşabilirsiniz.


Genel Müdürlük
Genel Müdürlük binamız içinde bulunan showroom’muzu haftaiçi
08:00 – 17:30 mesai saatlerinde ziyaret edebilirsiniz.

E-Posta
Hertürlü şikayet ve önerilerinizi bize yazabilirsiniz.

STIHL in TÜRKİYE Mobil Uygulaması’nı
Apple Store ve Google Play‘den veya web sitemizde bulunan QR kodu okutarak indirebilirsiniz…