STIHL Motorlu Testere Zincirleri

İsviçre Wil’deki fabrikada 60 tip STIHL Testere Zinciri üretilmektedir, STIHL her iş ve performans sınıfına uyacak mükemmel zincirlere sahip olmamız için uğraşmaktadır. İster profesyonel bir oduncu isterse ev ve bahçe kullanıcısı olsun, herkes STIHL Testere Zincirinin üstün kalitesine güvenebilir.

STIHL Testere Zincirleri, amaçlanan kullanım alanına bağlı olarak optimum kesme performansı, düşük geri tepme ve şaşırtıcı derecede düşük titreşim kombinasyonu sunar. Ayrıca, STIHL OILOMATIC® yağlama sistemi gibi çığır açan teknolojik yenilikler uzun bir hizmet ömrünü ve uygun maliyeti garanti eder.

STIHL OILOMATIC® testere zincirleri, yağı kritik aşınma alanlarına yönlendirmek için özel olarak tasarlanmış oluklara sahiptir. Bu üstün yağlama özelliği, zincirin ömrünü uzatmaya ve esneme eğilimini azaltmaya yardımcı olur.

STIHL Kutu Zincirleri S-line web satış adresimizden inceleyebilir, hızlı sipariş oluşturabilir, vade farksız 12 taksitle satın alabilirsiniz.

 

 

 

 

İlgili Yazılar

Haberler

Gelişmiş Akü Gücü

İster ahşap ev inşa ediyor olun, isterseniz odun kesin, çim biçin, patika kenarlarında ki otları kesin, çalıları, lükstrümleri düzeltin,şekle sokun veya yapraklardan zahmetsizce kurtulun. STIHL’in akülü ürünleri, her türlü bahçe…
Haberler

Performansınızı Katlayın

STIHL’den gelen çok amaçlı aletler ile verimliliği ve performansı çarpın. Bu çok yönlü araçlar değiştirilebilir ataçmanları ile güvenilir, zor işlerin üstesinden gelen ihtiyaçlarınıza özel olarak tasarlanmış makinelere dönüşüyor. İhtiyacınız olan…