STIHL Neden Servis Hizmeti Sunan Bayileri seçiyor?

Satışları sadece yetkili bayiler ve/veya servis hizmeti sunan bayiler aracılığıyla yapmak sadakati, satışları ve müşteri memnuniyetini arttırır.

Büyük perakende mağazalarına karşı değiliz. Gerçekten. Ancak güç ekipmanlarımızın satış ve pazarlamasını aile içinde tutmayı tercih ediyoruz. Her zaman da böyle yaptık. Bu nedenle STIHL diğer toplu satış yapan yerlere nazaran özellikle servis hizmeti sunan bayiler aracılığıyla ürünlerini satan az sayıda güç ekipmanı üreticisinden biri olmaktan gurur duymaktadır.

Gerçek şu ki, başarılarımızın çoğunu STIHL amblemini gururla taşıyan kadın ve erkeklerin adanmışlıklarına, kalitemize ve bu yapılanmaya borçluyuz.

Peki, servis hizmeti sunan yetkili bayiler müşterilere ne gibi avantajlar sunar?

Yeni başlayanlar için, doğru STIHL ürününün seçilmesine yardımcı olurlar.

Ürünlerin büyük bir kısmı tüm işleriniz için gerek duyabileceğiniz geniş bir alet ve aksesuar yelpazesine sahiptir. Yetkili servis bayiler bir problem ortaya çıktığında hızlı ve profesyonel servis hizmeti sunar. Ayrıca, ekipmanlarınızın montajını yapabilir ve eksiksiz kullanım ve güvenlik talimatlarını daha siz kapıdan çıkmadan verirler.

Bu yüzden, ister her gün aletlerinizi kullanan bir profesyonel olun, ister sadece haftasonlarında işini yapan bir kullanıcı olun, STIHL ve STIHL Bayilerine güvenebilirsiniz.