Timbersports® Avrupa ve Dünya Şampiyonası 2020

25.06.2020 – Ne yazık ki küresel pandemik durum nedeniyle, STIHL TIMBERSPORTS® bugün Avrupa Kupası, Bireysel ve Takım Dünya Şampiyonası da dahil olmak üzere 2020 uluslararası etkinliklerini iptal ettiğine dair bu zor kararı duyurmaktan üzüntü duyuyor. Etkinliklerin sırasıyla 23 Ağustos’ta Windsor Great Park, İngiltere’deki BBC Countryfile Live’da ve 7-8 Kasım’da İsveç’in Göteborg’daki Partille arenasında gerçekleştirilmesi planlanmaktaydı. Bu karar tüm sporcuların, seyircilerin ve çalışanların sağlığı ve güvenliği göz önünde bulundurularak alınmıştır. TIMBERSPORTS® gelecekte organizasyon ortaklarıyla etkinlik düzenlemeyi hedefliyor ve şu anda yıl sonuna doğru izleyicisiz olarak Avrupa Kupası ve Bireysel Dünya Şampiyonalarına ev sahipliği yapma potansiyelini araştırıyor.

Mevcut COVID-19 durumundan dolayı virüsün bulaşım oranları göz önüne alındığında, TIMBERSPORTS® 2020’de hali hazırdaki uluslararası etkinlik formatını destekleyemeyeceğini açıklamaktadır.

Uluslararası sezona devam etmek için alternatif düzenlemeler

TIMBERSPORTS®, uluslararası sezonu devam ettirmek adına, güvenli ve kontrollü bir ortamda, seyircisiz olarak en az iki uluslararası yarışma düzenlemek için alternatif bir plan hazırladı. Mevcut plan Avrupa Kupasını 8 Kasım Pazar günü en iyi Avrupalı sporcuların gelecek yıl Dünya Kupasına katılımlarını sağlayabilmek, buna ilave olarak, TIMBERSPORTS®, Bireysel Dünya Şampiyonasını da 29 Kasım Pazar günü dünyanın en iyi 12 bireysel sporcusunun birbirlerine karşı yarışmasını ve bir STIHL TIMBERSPORTS® Bireysel Dünya Şampiyonu olmasını sağlamak için Almanya’nın Münih kentindeki Bavyera Film Stüdyolarında gerçekleştirecektir. Maalesef, bu yıl Dünya Şampiyonası ülke takımları için düzenlenmeyecektir.

Bu alternatif düzenleme yerel güvenlik düzenlemelerine, uluslararası seyahat politikalarına bağlıdır, hükümet rehberliğine ve kısıtlamalarına uygun olarak yapılacaktır.

TIMBERSPORTS® Tıbbi Direktörü ile tüm katılımcıları korumak için uygun bir hijyen sistemi üzerinde çalışmaktadır. Sürekli değişen durum nedeniyle, TIMBERSPORTS® bu koşulları kalıcı olarak değerlendirecek ve zaman içinde süreç hakkında bir güncelleme sağlayacaktır.

 

STIHL TIMBERSPORTS® yarışması için bilet satın alan hayranlar veya etkilenen etkinlikler hakkında daha fazla bilgi için

www.stihl-timbersports.com,

https://www.partillearena.se/event/timbersports ve

https://www.countryfilelive.com/windsor-great-park/countryfile-live-cancellation

adreslerini ziyaret edebilirsiniz.

STIHL TIMBERSPORTS® ile ile ilgili daha fazla bilgi için: internet safamıza (http://tim.sadal.com.tr) ve youtube (https://www.youtube.com/c/STIHLTIMBERSPORTSTÜRKİYE)  kanalımıza bakabilirsiniz.

 

STIHL TIMBERSPORTS®, ANDREAS STIHL AG & Co. KG’nin tescilli ticari markasıdır.

Ticari marka hakkında daha fazla bilgi için https://www.stihl-timbersports.com/about-timbersports.aspx adresini ziyaret edin.