STIHL TIMBERSPORTS® Biletleri Satışta!

Stihl Timbersports® Dünya Kupası Biletleri Satışta!

Hollanda Zevki – Rotterdam, Stihl Timbersports® Dünya Kupası’na Ev Sahipliği Yapacak.
Biletler Şimdi Satışta!

Dünyanın en iyi odun kesme ve testere sporcuları, STIHL TIMBERSPORTS®’un 10 Haziran 2023 Cumartesi günü Rotterdam Limanı’ndaki muhteşem “Onderzeebootloods” etrafında düzenleyeceği 2023 Dünya Kupası’na katılmak için Rotterdam’a geliyorlar.

Son derece zorlu bir Kupa formatının zirve etkinliği, 9-11 Haziran Hollanda şehrindeki TIMBERSPORTS® kutlamalarının üç günlük bir parçası olacak.

Etkinlik Tarihleri:
-Cuma 9 Haziran – Yeni Başlayanlar Dünya Şampiyonası

-Cumartesi 10 Haziran – Uluslararası Kadınlar Kupası ve Dünya Kupası

-Pazar 11 Haziran – BeNeLux Pro Şampiyonası

Yer: Rotterdam Limanı’ndaki Onderzeebootloods, Hollanda.
Etkinlik için biletler şimdi satışta ve Ticketmaster.nl kolayca satın alabilirsiniz.

Dünya Kupası, dünya genelindeki bu yarışma formatındaki en yüksek sıralamalı 16 TIMBERSPORTS® sporcuyla gerçekleşecek ve bu sporcular birbirleriyle bir dizi eleme maçında karşı karşıya gelecekler. Her maçta, sporcular arka arkaya dört disiplinde karşı karşıya gelecekler.
-Stock Saw, Underhand Chop, Single Buck ve Standing Block Chop.

Her maçın en hızlı sporcusu bir sonraki tura ilerleyecek ve son iki yarışmacı arasında bir büyük final düzenlenecek. Burada kazanan TIMBERSPORTS® Dünya Kupası Şampiyonu olarak ilan edilecek.

Rotterdam’da Yarışacak Dünya Çapındaki Sporcu Kadrosu

Etkinlik için oldukça rekabetçi bir 16 elit Timbersports sporcu kadrosu bekleniyor. Geçen yıl Avrupa Kupası’nda ilk 10’da yer alan en iyi 10 Avrupalı sporcu, Avustralya, Yeni Zelanda, Kanada ve ABD’deki en iyi sporcu, ayrıca aday gösterilecek iki wild card ile birlikte yarışacaklar.

STIHL TIMBERSPORTS® Rookie Dünya Şampiyonası, hafta sonu boyunca yüksek oktanlı yarışlarının başlangıcını yapacak. Bu yarışta, 25 yaşın altındaki en iyi 12 yeni sporcu, beş disiplinde üç tur boyunca yarışacak: Underhand Chop, Stock Saw, Standing Block Chop, Single Buck ve Springboard.

Cumartesi günü düzenlenecek olan Dünya Kupası’ndan önce, Uluslararası Kadınlar Kupası yer alacak. Dokuz dünya çapında ünlü kadın atlet, üç ikonik TIMBERSPORTS® disiplini olan Stock Saw, Single Buck ve Underhand Chop’ta yarışacaklar.

Ertesi gün gerçekleşecek olan BeNeLux Pro Şampiyonası’nda Hollanda ve Belçika’nın elit sporcuları sahne alacak ve TIMBERSPORTS® hafta sonunu tüm altı disiplini içeren üç turda yarışarak tamamlayacaklar. Bu yarışma, “Hot Saw” da dahil olmak üzere tüm altı disiplini içermektedir.