STIHL Timbersports ve Liebherr

STIHL TIMBERSPORTS® ve inşaat makineleri üreticisi LIEBHERR ortaklıklarının 2026 yılına kadar uzatılmasına karar verildi.

LIEBHERR, Dünya ve Avrupa Şampiyona’larını desteklerken, her iki taraf da 2012’den beri devam eden ortaklıktan fayda sağlamaya devam edecekler.

LIEBHERR Satış Direktörü Joachim Strobel; “STIHL TIMBERSPORTS® ile güçlü ortaklığımızı 2026 yılına kadar uzatabildiğimiz için çok mutluyuz. Yüksek performans ve teknik hassasiyet arayışı her iki markayı da bir araya getiriyor. Ayrıca Dünya Şampiyonası gibi olağanüstü yarışmalar, LIEBHERR’i duygusal olarak şarj etmeye devam etmemizi sağlıyor – bunun en güzel örneği Stuttgart’ta düzenlenen muhteşem yarışmaydı. Bu nedenle, STIHL TIMBERSPORTS® Serisinin başarı yolunda ilerlemeye devam etmesini destekleyebildiğimiz için çok mutluyuz,” açıklamasında bulundu.

STIHL Pazarlama ve Satış Yönetim Kurulu Başkanı Sarah Gewert, STIHL’de Pazarlama ve Satış Yönetim Kurulu Üyesi’de ortaklığın koşulsuz bir başarı olarak görüyor:”Bizim için TIMBERSPORTS® sadece sponsorluktan ibaret değil. Bu nedenle bu spora çok önem veriyoruz: TIMBERSPORTS® aynı zamanda STIHL markasını da sembolize ediyor. Güçlü bir ortak ve geleneksel bir aile şirketi olarak, bizimle takım ruhu ve teknik mükemmellik gibi değerleri paylaşan LIEBHERR de TIMBERSPORTS®’ın dünyanın dört bir yanındaki hayranlara ilham vermesi gerçeğinde büyük rol oynuyor,” dedi.