STIHL Yarı-Sentetik zincir yağları

Kullanıcılar ve çevre için büyük avantaj
STIHL bünyesinde büyük bir tutkumuz var: her zaman işleri kullanıcı için biraz daha kolaylaştırmak. Yani makineler ve teknolojiler sürekli olarak geliştirilmekle kalmaz, aynı zamanda ileri teknoloji yağlar ve yağlayıcılar da geliştirilir. Kurum içi STIHL geliştirme merkezinde her gün bu sarf malzemelerinin iyileştirilmesi için uğraş verilir. Hedefimiz çok daha etkili ve çok daha çevre dostu bir şekilde çalışmanıza yardımcı olacak STIHL motorlu testereler ve güç aletleri için motor yağları ve yağlayıcılar üretmektir.

STIHL Yarı-Sentetik zincir yağları

pt_5_saegekettenhaftoel_teaser_138x85_rdax_90Hangi yağlayıcının, hangi kesici donanım, iklim bölgesi veya ağaç türü için uygun olduğunu mu merak ediyorsunuz? STIHL yarı-sentetik zincir yağları sayesinde bu sorularla baş etmenize gerek yok. Yüksek performanslı yağlayıcımız tüm hareketli testere zincirleri için son derece uygundur.
İyi koruma
STIHL zincir yağlayıcı testere zincirini etkili biçimde aşınmadan korumaktadır. Yüksek sıcaklık direnci sayesinde kesici donanımlar kısa süreli maksimum termal yüklerden bile optimal seviyede korunmaktadır. Duman çıkartmana özelliğine sahip olmaması ayrıca büyük bir avantajdır.

Sürekli akıcılık
-20° C’ye düşen sıcaklıkta bile STIHL yarı-sentetik zincir yağı üstün akışkanlık özellğini korumaktadır. Seçilen katkı maddeleri kesici donanımlarda reçineleşmeyi engellemektedir. Motorlu testrenizle uzun soluklu bir mola vermiş olsanız dahi ihtiyacınız olduğunda doğrudan kullanmaya başlayabilirsiniz ve STIHL zincir yağı ilk günkü gibi görevini yapmaya devam edecektir.