Yüksek Basınçlı Yıkama Makineleri ile Temizlik

Yağmur, kir, kum, çamur özellikle yılın belli zamanlarında hiçbir şeyin temiz kalmasını neredeyse imkansız hale getirir! Yoldaki her araba, bahçenizdeki veranda, duvar veya mobilya inatçı bir kir tabakası ile kaplanır. Bu hem görüntü kirliliği hem de eşyalarınızda potansiyel hasarlara sebep olur.

Basınçlı Yıkama Zamanı!

STIHL Yüksek Basınçlı Yıkama Makineleri sünger ve sabunlu suyla temizlik yapmaya saatlerinizi harcatmadan ve herhangi bir hasara neden olmadan bütün kirleri yok eder. Arabanız, evinizin bahçesi, terası veya balkonlarında temizlik işleri çok daha kolay hale gelir.

Ergonomik yumuşak kabzalı sapı, gövdeye entegre edilebilen döner püskürtme namlusu, uzun ömürlü alüminyum pompası ve sessiz motoru ile STIHL Yüksek Basınçlı Yıkama Makineleri son derece kolay kullanımınız için tasarlanmıştır.

Nispeten küçük bahçelerde kullanıma uygun, amatör kullanıcılar için tasarlanmış giriş seviyesi RE 88 modeli hortum ve kablo tutucu, fan jet uç ve deterjan püskürtme seti dahil olarak satılır. Veya daha büyük bahçelere uygun bir yıkama makinesi arıyorsanız, RE 119 modeli ilave alüminyum taşıma sapı, 8 metre çelik takviyeli hortumu ve gövdede saklanabilen nozulları ile tam olarak aradığınız makine olabilir.

Sonuç olarak araba, bahçe veya verandanızın görünümünü ve hijyenini iyileştirmenin yolu bir Yetkili SADAL Bayisinden veya S-line Online Sipariş Hattımızı ziyaret etmekten geçiyor olabilir.

 

 Screen Shot 2019-03-22 at 12.46.21

Screen Shot 2019-03-22 at 12.46.37