STIHL’den kablosuz güç sistemi

Emisyonsuz, sessiz ve %100 taşınabilir: STIHL akülü ürünler çok şeşitli işi gerçekleştirmek için kullanılabilir ve bahçe tutkunları, profesyonel bahçıvanlar için sayısız faydası vardır. Seçilebilecek çok sayıda farklı araç, standartlaştırılmış akü ve şarj aleti vardır. Öyleyse gücünüzü STIHL’den alın.

teaser-akku-geraete
Akülü Ürünler
STIHL akülü ürünler çim biçmekten ve kenar çimlerini düzenlemekten, çalı çitleri kırpmaya, yaprakları ve patikaları temizlemeye ve yakacak odun kesmeye kadar her türlü bahçe işini kolaylaştırmaktadır.

teaser-akkus
Aküler

Çeşitli performans sınıflarındaki yenilikçi lityum-iyon bataryalar, STIHL kablosuz araçlar için enerji sağlamaktadır. Buradan STIHL bataryaları ve onların çalışma süreleri hakkında daha fazlasını öğrenebilirsiniz.

teaser-akku-ladegeraete
STIHL Şarj aleti

Aküyü kolay bir şekilde şarj edin; cihazın içine koyun ve başlat butonuna basın. Bahçe aletinizle çalışmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. SADAL Online kataloğu sayfa 11’den STIHL şarj aletletleri şarj süreleriyle ilgili bilgi alabilirsiniz.

teaser-akku-guertel
Akülü ürünler için aksesuarlar

Rahat kemerler, koşumlar, pil kutuları –ve daha birçok farklı aksesuar- kablosuz araç yelpazemizi tamamlamaktadır. Bakınız online katalog.