Testerenin Boyut ve Performansı

Ağaç kesmeyi kolaylaştıran, pratik ve kaliteli bir zincirli testere işinizi kısa sürede tamamlamanızı sağlar.

Büyüklük Önemli Mi?

  • Testerenizin hangi ihtiyaca yanıt vereceğini hesaba katın: 30 cm uzunluğunda bir pala , uzunluğunun iki katına yakın bir uzunlukta –yarım metre çapında bir kütüğe eş değer uzunluk- kesim yapabilir.
  • Elbette güce ihtiyaç duyuyorsunuz, ama kontrolü kaybedecek kadar da değil. İşin boyutunu hesaba katın ve SADAL Yetkili Bayilerine danışın. İşinizi güvenli hale getirin ve kolaylaştırın.
  • Geri tepme zincir freni, yandan zincir germe, zincir yakalayıcı gibi özelliklerle ilgili güvenlik özelliklerini kontorl edin.
  • Bir testereyi rahat kullanmak, onu güvenli kullanmak demektir. Güç-ağırlık oranı iyi ayarlanmış, dengeli bir makine edinin: Elle kullanılabilecek kadar hafif ve işi yapabilecek kadar güçlü.
  • Kullanım kolaylığı karar vermede etkin diğer bir faktördür. Motorlu testereyi çalıştırmak kolay mı? Kumandalar kolay erişilebilir ve basit mi?

 

Zincirli testere seçerken her zaman uzman tavsiyesine başvurun. SADAL Yetkili Bayileri, ihtiyacınıza en uygun motorlu testere seçiminde ve gerekli kişisel koruyucu ekipman ve aksesuarlar konusunda size yol gösterecektir.