Timbersports:Ulusal Ve Uluslararası Etkinlikler Duyurusu

STIHL TIMBERSPORTS®, ulusal ve uluslararası etkinlikleri duyurmaktan heyecan duyuyoruz.

Uluslararası sezon, 25 Mayıs Cumartesi günü Çaylak Dünya Şampiyonası ve Dünya Kupası ile başlayacak. Dünyanın en iyi kütük kesme sporcuları, Dünya Şampiyonu unvanını kazanmak için kıyasıya rekabet edecekler. Yüksek enerjili ve aksiyon dolu etkinlikler; İtalya’nın gözde şehri Milano’nun City Life semtindeki en son teknolojiye sahip Allianz MiCo Kongre Merkezi’nde sahnelenecek.

Avrupa Kupası: Balta Aksiyonuna Hazır

Bolca spor aksiyonunun yaşandığı bir yaz mevsimini kutlamak için Avrupa Kupası, 29 Eylül Pazar günü İsviçre’nin Bellinzona şehrinde gerçekleşecek. Alpler’in giriş kapısı olarak bilinen bu şehirde, yarışmaya nefes kesen bir dağ manzarası eşlik ederken kıtanın önde gelen sporcuları, gelecek yıl ki Dünya Kupası’na katılım hakkı elde etmek için birbirleriyle mücadele edecekler.

Uluslararası Sezon Fransa’da Dünya Şampiyonası ile Zirveye Taşınıyor

TIMBERSPORTS® sezonunun doruk noktası olan Takım ve Bireysel Dünya Şampiyonası, 8-9 Kasım tarihlerinde ilk kez Fransa’da düzenlenecek. Timbersport hayranlarıyla tanınan ev sahibi Toulouse şehri, her iki etkinliğe de ünlü Zénith Toulouse Metropole arenasında ev sahipliği yapacak.

Takım Dünya Şampiyonası, 8 Kasım Cuma günü heyecan verici hafta sonunu başlatacak, ardından bireysel sporcular 9 Kasım Cumartesi günü Bireysel Dünya Şampiyonası’nda sahneye çıkacak. Her iki yarışma da uluslararası arenadaki en iyi sporcuları ve ülkeleri, Orijinal Ekstrem Spor’da dünya şampiyonluğu mücadelesinde bir araya getirecek.

Ulusal Sezonlar Başladı

Ulusal sezonlar çoktan başladı. Mart ayında Avustralya Kupası ve Kadınlar Şampiyonası ile Yeni Zelanda Profesyonel, Çaylak ve Kadınlar Şampiyonası ile açılışı yapan yarışmalar, Ekim ayına kadar tüm dünyada devam edecek. Seçkin ulusal şampiyonalar, STIHL TIMBERSPORTS® sosyal medya kanallarında uluslararası olarak canlı yayınlanacak. Böylece dünyadaki birçok yüksek oktanlı ekstrem spor içeriklerine sosyal medya üzerinden erişebilirsiniz.