Üstün Performanslı STIHL Motor Yağları

STIHL bünyesinde büyük bir tutkumuz var: her zaman işleri kullanıcı için biraz daha kolaylaştırmak. Yani makineler ve teknolojiler sürekli olarak geliştirilmekle kalmaz, aynı zamanda ileri teknoloji yağlar ve yağlayıcılar da geliştiririz. Kurum içi STIHL geliştirme merkezinde her gün bu sarf malzemelerinin iyileştirilmesi için uğraş verilir. Hedefimiz çok daha etkili ve çok daha çevre dostu bir şekilde çalışmanıza yardımcı olacak STIHL Motorlu Testereler ve şarjlı ekipmanları için motor yağları ve yağlayıcılar üretmektir.

_STIHL_motor_yagi_230x142STIHL Motor Yağı
STIHL makinelerin performansı ve kullanım ömrü kısmen kullanılan motor yağının kalitesiyle belirlenmektedir. Sadece iyi bir motor yağı sürtünmeyi ve dolayısıyla aşınmayı güvenilir biçimde azaltabilir. STIHL mineral bazlı yüksek performanslı motor yağımız ılıman ve sıcak iklim bölgelerindeki çoğu havayla soğutulan yüksek performanslı iki zamanlı motorlar için uygundur.

En iyi eşleşme
STIHL Motor Yağı özellikle STIHL motorlarının gereksinimlerini karşılamak üzere geliştirilmiştir. Bu yüksek performanslı motor yağı yanma odası ve egzoz sisteminin karbonizasyonunu azaltır. Contalar ve sızdırmazlık elemanları için zararlı değildir. Bu özellik tam yük altında sürekli çalışma koşullarında bile makineyi destekler.
Gün be gün koruma

STIHL Motor Yağı yağlama ve aşınmaya karşı koruma sağlar ve böylelikle motor ömrünü uzatır. Çok düşük karbonlaşmayla –kurumlaşma-güvenilir biçimde çalışır. STIHL Motor Yağı yanma sırasında motorda çok çok az miktarda kalıntı bırakır. Bu durum ön ateşleme, kontrolsüz yanma ve buji arızasını engeller. Motor uzun süre verimliliğini korur. Kuvvetli kırmızı renk karışma sürecinin kolaylıkla gözlemlenmesini sağlar.

Temel avantajlar
Performans +
Temizlik +
Koruma performansı +
Yağlama +
Motor gücü +

50:1 benzin-yağ karışımı: STIHL her 50 litre benzin için 1 litre motor yağı kullanmanızı tavsiye eder!

Ürün ve fiyat bilgisi için lütfen buraya tıklayınız.