VIKING, “STIHL Tirol” oldu

Avusturya Langkampfen’de bulunan VIKING GmbH, 1 Temmuz 2018 tarihinden itibaren STIHL Tirol GmbH olarak isim değiştirdi. Şirket adının değişmesi yeniden markalaşmanın bir parçası: 2019 itibariyle tüm VIKING ürün grubu STIHL markası altında satılacak. STIHL yönetim kurulu başkanı Dr. Bertram Kandziora “Bu yılın başında, ilk “yeşil” bahçe ürünlerini değiştirdik, akülü çim biçme makineleri, STIHL turuncusuna döndü.

Bu marka değişikliği ve yeni şirket ismi, STIHL Tirol GmbH, artık şirketin üniformalarında görülebilir”dedi. VIKING bahçe ürünleri, STIHL bayilerinden stoklar elverdikçe satın alınabilir. STIHL, VIKING ürünlerinin garanti, yedek parça ve servis ile ilgili yönetmeliklerinin marka değişikliğinden sonra da uygulanmaya devam edeceğini taahhüt ediyor.

Bahçede kullanılan güç ürüleri için mükemmelliğin merkezi olan STIHL Tirol, ürünlerini üretmeye ve STIHL merkez şirketiyle ortaklaşa iş geliştirmeye devam edecek. Langkampfen’deki tesis, STIHL kablosuz ve kablolu elektrik ürünlerinin büyük bir bölümünü üretmektedir ve bu nedenle STIHL’nin dünya çapında üretim ağının kilit bir üyesidir. STIHL Tirol genel müdürü Dr. Clemens Schaller şunları söyledi: “Görmeyi umduğumuz bahçe ürünlerine olan talepteki küresel artışı karşılamak için kısa bir süre önce, Langkampfen’de üretim ve ürün genişletilmesi için 22,8 milyon Avro yatırım yaptık. Bu rekor yatırım Langkampfen’deki fabrikamızda daha fazla büyüme için rotamızıda belirliyor “.

 

 

İlgili Yazılar

Haberler

STIHL’den 54 milyon Euro’luk yatırım

ANDREAS STIHL AG & Co. KG, Waiblingen yerleşkesine 54 milyon avro yatırım yapacak. Bu yatırım projesi, mevcut yönetim binasının tam tadilatının yanı sıra, yeni “STIHL Marka Dünyası”nı da içeren bir…
Nasıl Yapılır

Yetiştirdiğiniz Meyvelerden Şurup Tarifi

Yazın ortalarına gelirken, kendi meyvemizi yetiştiren bizler, hasat işleriyle giderek daha fazla meşgul olacağız. Çilek tarlasında sümüklü böceklerle şimdiden yarışıyoruz; ahududuların dalları meyvenin ağırlığıyla bükülmeye başlıyor ve siz farkına bile…
Haberler

Çit Dikimi Rehberi

Amacınız ister bahçenizde size özel bir alan yaratmak ister sadece klasik bir bahçe görüntüsü sağlamak olsun bahçede sınır çizmek için bir çitten daha iyisini bulamazsınız.