Yeni Elektrikli Çim Biçme Makinesi RME 235

Çim alanı küçük olsa bile düzenli olarak biçilmesi gerekir. RME 235 ile STIHL, küçük alanların bakımı için hobi bahçıvanlarının gereksinimlerini en iyi şekilde karşılayan elektrikli bir çim biçme makinesini hizmetinize sunuyor.

300 metrekareye kadar çim alanlar için ideal olan RME 235, ince boyutları ile manevra yapmayı kolaylaştırıyor ve kompakt tasarımla birlikte dengeli taşıma kolu, aletin yer tasarrufu sağlayacak şekilde kolayca taşınmasını ve depolanmasını sağlıyor. Bu küçük ve hafif makine yalnızca temiz bir kesimle değil, aynı zamanda merkezi kesme yüksekliği ayarı, ergonomisi, yüksekliği ayarlanabilir gidon veya sürekli motor durdurma çubuğu gibi kapsamlı ekipmanlarıyla da son kullanıcısını etkilemeyi başarıyor. Özetle, RME 235, kullanıcılara çok az parayla çok fazla çim biçme olanağı sağlıyor.

Ayrıntıların bazılarına bir göz atalım:

  • Küçük ve çevik

33 santimetrelik kesme genişliği ve sadece 13 kilogramlık ağırlıkla RME 235, son derece yüksek manevra kabiliyetine sahiptir ve dar alanlar ve çalılar etrafında hassas ve rahat bir şekilde yönlendirilebilir. Kol aşağı katlandığında ve çim toplama kutusu çıkarıldığında, çim biçme makinesi küçük saklama alanlarına bile yerleştirilebilir. Taşıma kolu, rahat taşıma sağlar.

  • Sessiz ve güçlü

RME 235, güçlü performansı ve hassas kesim ile puan alır: 1.200 watt’lık evrensel motoru sayesinde temiz, sessiz ve egzoz dumanı olmadan  çim biçer. Böylece komşularınız sizin çimleri nezaman biçtiğinizi fark etmez bile.

  • Rahat ve kullanıcı dostu

Hoş bir tutuş hissine sahip ergonomik, yüksekliği çift ayarlanabilir gidon, nazik çalışmayı garanti eder. Ayrıca sapta yarım kalmayan, bir motor durdurma çubuğuna sahiptir. Entegre dolum seviyesi göstergeli katlanabilir 30 litrelik çim toplama sepeti özellikle pratiktir; erken boşaltma veya biçme sonrası şüphe ile çim boşaltma artık gerekli değildir. Elektrikli çim biçme makinesi, çim uzunluğu açısından esnek bir şekilde ayarlanabilir: kullanıcılar beş adımda 25 ila 65 milimetre arasında bir kesme yüksekliği seçebilirler.

  • Mükemmel fiyat-performans oranı

RME 235, yalnızca kullanıcı dostu ve yüksek kaliteli olmakla kalmaz, aynı zamanda ucuzdur. Bu, kullanıcılar için 300 metrekareye kadar çim alanlarda kullanım için rahatlık ve temiz bir kesim modeli sunan giriş seviyesi modelini öne çıkartır.

Sadal 2020 Ürün Kataloğu‘muzu bağlantıya tıklayarak inceleyebilir, ürün fiyatlarını görebilir, ürünü S-line web satış adresimizden vade farksız 12 taksit ile satın alabilir, ya da size en yakın Yetkili Bayimiz‘i ziyaret edebilirsiniz.