Yeni STIHL zincir ile tanışın!

STIHL PICCO™ Micro™ 3 zinciri, 1,5 kW/2,0 BG ile 1,9 kW/2,5 BG arasındaki küçük ve orta boy motorlu testereler için idealdir. PM3 zincir, düşük geri tepmeli, yarı köşeli, düzgün kesimli ve düşük profilli bir zincirdir. PMM3 zincirine kıyasla eşit derecede iyi performans gösterir, tek fark ağırlıkta hafif bir artıştır. Bu zincirde bulunan yarı köşeli dişler, normal kullanımda genellikle tam köşeli dişler kadar hızlı körelmez. Bu nedenle bakımı ve keskinleştirilmesi daha kolaydır. Çok çeşitli işler için ideal olan son derece düşük bir geri tepme özelliğine sahiptir.

Uygulama Alanları: PM3 zinciri, küçük dalların budanması ve evinizin, bahçenizin etrafındaki genel temizlik ve bakım için idealdir. Dalma tipi kesim gerektiren profesyonel işler için de bu zincir kullanılabilir.

1/4″ ve 3/8″ olarak sunulan STIHL PICCO™ Micro™ düşük profilli zincirler, hafif sınıf motorlu testerelerde ve yüksek dal budama makinelerinde kullanım içindir.

STIHL, kullanım rahatlığı ve daha yüksek performanslı kullanım için motorlu testereler de düşük geri tepme özelliğine sahip, PM3 zincir ve pala kullanılmasını önermektedir.

Hangi tür motorlu testere zincirine ihtiyacınız olduğundan emin değil misiniz? STIHL testere zincirinizi değiştirirken kolay referans olması için Testere Zinciri Seçimi ve Tanımlama Tablosunu inceleyin.

Tüm zincirleri incelemek ve fiyat bilgisi için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.
https://s-line.com.tr/sline-web/products/106002