Yeni STIHL BGA 57 Akülü Üfleme Makinesi

Yeni STIHL BGA 57 akülü üfleme makinesi, ister yapraklar, ister küçük dallar veya çimler olsun – evin etrafındaki yüzeyleri ve yolları temizlemeyi çocuk oyuncağı haline getirir. Akü teknolojisi sayesinde hem emisyonsuz hem de sessizdir. Bu, aleti kullanırken kulaklık kullanılmasına gerek yoktur. Çevrenizi rahatsız etmeden çalışabilirsiniz. Kompakt ve kullanışlı bu yardımcının kullanımı kolaydır ve makine mükemmel şekilde dengelenmiştir. Uzunluğu ayarlanabilen üfleyici boru, aletin kullanıcının boyuna göre ayarlanmasını sağlar. Bu, bahçe işlerinin her zaman zorlanmadan gerçekleştirilebileceği anlamına gelir. Dik çalışma açısı ve zemine olan düşük mesafe nedeniyle üfleme gücü kayıpsız olarak optimum şekilde kullanılabilir. Akü dahil sadece 3,5 kg’lık ağırlığıyla, BGA 57 akülü üfleme makinesi’nin kullanımı gayet kolaydır ve düşük titreşimli motorla birlikte uzun süreler boyunca yorulmadan çalıştırılabilir. Aynı zamanda, Yeni STIHL BGA 57 akülü üfleme makinesi, hızlı ve verimli çalışmayı sağlayan yüksek bir üfleme kuvveti ile gücünü gösterir.

Bir bakışta ayrıntılar:

• Güçlü ve hafif
STIHL BGA 57 akülü üfleme makinesi, 9 N üfleme kuvvetine sahip güçlü bir DC motora sahiptir. Böylece alet, 55 m/sn hava hızında 620 m³/saat gibi büyük bir hava debisi üretir. Bu, ne yapraklar, dallar veya çim kırpıntılarının ne de kağıt artıkları ve diğer atıkların bu alet için bir zorluk olmadığı anlamına gelir. Standart yuvarlak nozüle ek olarak, özellikle ağır veya ıslak malzemelerin temizlenmesi için düz bir nozül de opsiyonel olarak mevcuttur. Yüksek performansına rağmen, önerilen AK 30 akü dahil, sadece 3,5 kg ağırlığındadır.

• Ergonomik ve sessiz
Ürün, son derece kullanıcı dostu olacak şekilde tasarlanmıştır. Kompakt, dengeli tasarım ve yumuşak tutuş, kullanımı rahat hale getirir. Ek olarak, üfleyici boru, operatörün boyutuna göre üç aşamada ayarlanabilir. Sadece 79 dB’lik bir ses basıncı seviyesi ile STIHL BGA 57 akülü üfleme makinesi, sessizdir ve kulaklık olmadan kullanılabilir. 0,6 m/sn²’lik düşük titreşim değeri sayesinde, üfleme makinesi uzun süreler boyunca bile yorulmadan çalıştırılabilir. Akülü olması, rahatsız edici egzoz dumanlarının oluşmadığı anlamına gelir.

• Modüler akü sistemi
Akülü aletin enerjisi, STIHL AK sisteminin 36 voltluk lityum iyon aküleri tarafından sağlanır. BGA 57 için AK 30 akü önerilir. Örnek olarak, 760 m²’ye kadar olan bir asfalt yüzeyinden kuru yaprakları çıkarmak için kullanılabilir. Modüler akü sistemi, üfleme makinesine ek olarak, çim biçme makineleri ve çit kesme makinelerinden, çalı tırpanları ve motorlu testerelere kadar  farklı ürünler için de kullanılabilir.

 

 

Dengeli, yumuşak kavramalı ve uzunluğu ayarlanabilir üfleyici borulu, YENİ STIHL BGA 57 akülü üfleme makinesi‘nin kullanımı rahattır ve boyu kullanıcıya göre uyarlanabilir.

 

 

Yoğun üfleme kuvveti, büyük hacimli hava çıkışı ve yüksek hava akış hızı sayesinde, BGA 57 için ne yapraklar, çimler, dallar, ne de kağıt kalıntıları sorun teşkil etmez.

 

 

Akıllı ayrıntılar: Akünün şarj durumu her zaman LED ekranda görülebilir. İlk kilit konumunda akü bölmeye sıkıca oturur, yalnızca ikinci kilit konumu aletin çalıştırılmasına izin verir.

 

 

Özellikler;

Yeni STIHL BGA 57 Akülü Üfleme Makinesi S-line ve SADAL yetkili bayilerinden temin edilebilir.

 

Ürün tanıtım videosu için YouTube kanalımızı ziyaret edebilirsiniz. >>> https://www.youtube.com/c/STIHLinTURKIYE