Yeni STIHL HSA 25 Akülü Çit Kesme ve Düzeltme Makinesi

Hafif, manevra kabiliyeti yüksek, dayanıklı:

Küçük yapraklı süs ağaçların ve çalılıkların, daha küçük çitlerin şekillendirilmesinden çiçek yataklarındaki yada yol kenarında ki çimenlerin kesilmesine kadar yeni STIHL HSA 25 hobi bahçıvanları için işleri kolaylaştırıyor; İşin detayını üstleniyor. Akülü çalışma ve düşük ağırlık kullanım kolaylığı ile birleştiğinde son derece yüksek bir manevra kabiliyeti sunuyor. Aynı zamanda uzun süreli çalışmak da mümkün; Pil 110 dakikaya kadar çalışmaya devam ediyor. Standart ekipman olarak hem çit kesme bıçağı hemde çim kesme bıçağı veriliyor. Nerede kullanılırsa kullanılsın keskin bıçaklarıyla STIHL HSA 25 düzgün sonuçlar üretecektir.

Ürün yelpazemize, hafif ve güçlü STIHL HSA 25 akülü çit kesme makası/makinesini ekliyoruz. STIHL HSA 25’in kullanımı kolaydır. Artık kusursuz şekil verme, küçük yapraklı süs bitkileri, çalılıklar ve küçük çitlerin budanması ve  korunması işleri için elinizden hiç düşürmeyeceğiniz bir yardımcınız var.  Çapı 8 mm’ye kadar olan dalları kesebilir, makine ile birlikte verilen çim biçme makası sayesinde çiçek yatakları veya kaldırım taşlarının etrafındaki çim kenarlarını düzeltebilirsiniz. Bıçakları değiştirmek sadece bir düğmeye dokunmak ile mümkün. Hiçbir avadanlığa ihtiyaç duymayacaksınız. Her ili bıçakta elmaslı, çok keskin bıçak ağzına sahiptir. Lükstrüm bıçağında, kesiciler karşılıklı olarak çalılşır ve titreşimler minimaldir. Bu, makineyi kontrol etmeyi kolaylaştırır ve bahçenizde istediğiniz köşede istediğiniz şekli verebilme kabiliyetini yakalarsınız.

Bu kompakt makinedeki kauçuk tutma yeri, iyi kavrama sağlar. Ergonomik şekli ile elinize rahat ve güvenli bir şekilde oturur. 110 dakika kadar bir çalışma süresi olan güçlü pil, hareket özgürlüğü sağlar. Uzun sürelerle kullanışlı: STIHL HSA 25, değiştirilebilir bir pille (aksesuar) istediğiniz zaman değiştirilebilir.

Makine ile birlikte duvara montaja uygun, bıçak  ve aksesuarları depolamak ve nakliye esnasında korumak için tasarlanmış kullanışlı bir tekstil çantası da bulunur.

 

Özellikler

Akülü Çit Kesme Ve Düzeltme Makinesi
STIHL HSA 25
Akü teknolojisi: Lithium ion
Ağırlık:* 0.6 kg
Vuruş sayısı: 2,000 /dakika
Çit kesme bıçağı uzunluğu: 17 cm
Diş aralığı: 19 mm
Çim kesme bıçağı uzunluğu: 11 cm
Ses basınç seviyesi:** 70 dB(A)
Ses gücü seviyesi:** 80 dB(A)
Titreşim:*** 1.2 m/s²
Şarj süresi 80% / 100% 140/180 dakika
Çallışma süresi: 110 dakikaya kadar
Paket içeriği: Motor unitesi, çit bıçağı , çim bıçağı, pil, şarj aleti, taşıma çantası
Liste satış fiyatı(KDV dahil): EUR 149.00
Available from STIHL dealers now

* Bıçak dahil,pil hariç ** K-factor according to Directive 2006/42/EC = 2.5 dB(A);

*** K-Factor according to Directive 2006/42/EC = 2 m/s²;

STIHL HSA 25

 

Akülü ve yüksek dayanıma sahip: Yeni STIHL HSA 25 hobi kullanıcılarının bahçelerine şekil vermelerine yardımcı olur. Çalı/çit kesici (alt) ve çim kesici (üst) bıçaklar aletsiz, bir düğmeye dokunarak makineye takılabilir..

 

STIHL

 

 

Güçlü STIHL HSA 25, düzgün bir şekilde kesilmiş çit bitkileri için elmaslı bıçaklara sahiptir.

 

 

 

STIHL

 

 

STIHL HSA 25  için bıçaklar ve şarj cihazı, duvara monte edilebilen kullanışlı tekstil tçantasında güvenli bir şekilde saklanır.