Yeni STIHL MS 362 Motorlu Testere

Yeni STIHL MS 362, orta büyüklükte kereste ile çalışılan işler için her zaman doğru makinedir. MS 362, ormanda günlük kullanım için olağanüstü özelliklerle donatılmıştır: yüksek tork, düşük titreşim seviyesi ve yakıt tasarrufu gibi. Tüm bunlar STIHL MS 362’nin kullanımını zahmetsiz ve verimli kılar.

3,4 kW (4,80 BG) motor gücü, yeni STIHL MS 362’yi yüksek performanslı bir makine haline getirir. Ayrıca 1,7 kg kW’lık olağanüstü bir güç/ağırlık oranına sahiptir. Çalışma sırasında MS 362, geniş bir hız aralığında dinamik hızlanması ve yüksek torku ile ikna edicidir. Motor bloğu ile sapların arasında bulunan selasto anti-vibrasyon elemanları ve özel yaylardan meydana gelen profesyonel titreşim önleme sistemi, motor ve hareketli STIHL 3/8″ RSC zincir tarafından üretilen titreşimleri azaltır. Motorlu testere daha sessiz çalışır ve en önemlisi operatörün yorulması önlenir.

1,7 kg / kW’lık olağanüstü güç-ağırlık oranı, STIHL MS 362’yi her profesyonel disiplin için kullanışlı hale getirir.

Çevre dostu ve ekonomik

STIHL MS 362, onu son derece çevre dostu yapan verimli 2-MIX motor ile donatılmıştır. 2-MIX teknolojisine sahip olmayan geleneksel iki zamanlı motora sahip testerelere kıyasla yüzde 20’ye kadar daha az yakıt tüketir. Bu, cebinizi rahatlatmanın yanı sıra egzoz emisyonlarını da yüzde 50’ye varan oranda azaltır. Zincir yağı tüketimi de çok ekonomiktir. STIHL Ematic sistemi ile her zaman optimum miktarda yağın iletilmesi sağlanır. Ağaç türüne ve kullanılan palaya bağlı olarak yağ tüketimi yüzde 50’ye kadar azaltılabilir.

Hepsi tek bir kapak altında

Silindir kanatçıklarına, hava filtresine ve bujilere hızlı açılan kapak sayesinde hemen erişilebilir. Böylece rutin bakım işleri kısa sürede tamamlanır. Yeni tip uzun ömürlü hava filtre sistemi sayesinde servis aralıkları da daha uzundur. Uzun ömürlü ön ayırmalı hava filtre sistemi ile, daha büyük kir partikülleri ortadan kaldırılır ve partiküllerin hava filtresine ulaşması engellenir. Böylece, hava yönlendirmesi olmayan modellere kıyasla filtre ömrü iki katına çıkar.

Her disiplin için doğru ekipman

Yandan zincir germe, geniş depo ağızları ve aletsiz kilitlenebilir depo kapakları gibi birçok pratik ekipman STIHL MS 362’yi her açıdan kullanışlı hale getirir.

Teknik Özellikler;

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

STIHL MS 362 S-line ve yetkili SADAL bayilerinden temin edilebilir.
___________________________________________________________________________