Yenilenen STIHL MS 170

Eğer güçlü, hafif ve kullanımı kolay bir testere arıyorsanız MS 170 tam size göre. MS 170 özellikle ilk kez motorlu testere kullanacaklar için en uygun modeldir. Çünkü kullanıcısına Güç/Ağırlık oranını son derece yüksek bir şekilde sunar.MS 170 ile yakacak odun kesebilir, küçük ağaçları budayabilir ve bahçenizdeki birçok işi kolay ve güvenli bir şekilde tamamlayabilirsiniz. MS 170 sadece ilk kez motorlu testere kullananlar veya amatörler için değil, profesyoneller için de son derece uygundur. Profesyoneller, profesyonel motorlu testereleri kullanarak, yapacakları işler için çok fazla enerji harcamak yerine, daha az efor ile gerekli kereste, yakacak odun işlerini ve budama işlemlerini gerçekleştirebilir.

MS 170, amatörler ve profesyonel için testerenin gücünü ve konforunu; sessiz, hafif, kullanımı kolay ve minimum yakıt tüketimi vaat ederek en iyi ve en kolay kullanımı sağlar.

Bu özellikleri inovatif 2-MIX motor teknolojisi sayesinde gerçekleştirir. 2-MIX motor, %20’ye varan yakıt tasarrufu ve emisyon gaz salınımında %70’e varan azalış sağlar. Bu emisyon oranı ile Avrupa Birliği emisyon şartlarını (EU II emission limits) da rahat bir şekilde karşılamaktadır.

Yakıt tüketiminin yanı sıra, MS 170’in sahip olduğu Ematic® Yağlama Sistemi sayesinde klasik metotlara göre çok daha verimli, düzgün bir yağlama sağlar ve çok daha az yağ tüketimi gerçekleştirir. Pala oyuğunda çok stratejik bir yere yerleştirilmiş olan iki rampa yağ akışını ve pala oyuğu ile zincirin yan yüzlerinin, ayrıca zincir bağlantı elemanlarının ve perçinlerin yağlanmasına yardımcı olur. Böylece yağ tüketimi %50’lere kadar düşmektedir.

 

MS 170, anti-vibrasyon özelliği sayesinde motorun oluşturduğu ve zincirden kaynaklanan titreşimlerin size ulaşmasını minimize eder. Bu sayede testerenizi uzun süreler yorulmadan kullanabilirsiniz. Ayrıca tek kollu ana kontrol kesim konforunuzu da arttırır.

 

Testerenin içinde Kompansatör Karbüratör IntelliCarbTM bulunur; bu karbüratör, hava-yakıt oranını dengeli tutar. Testerenin en iyi şekilde çalışmasını sağlamak için sabit rpm’sini (motorun dakika devir sayısını) korur. Bu sistem, motoru, toz ve kalıntılardan korumak için filtrenin temiz tarafından havayı çeker.

 

MS 170
Silindir Hacmi 30,1 cm³
Motor Gücü 1,20 kW (1,60 BG)
OILOMATIC Zincir Dişi 3/8″P
OILOMATIC Zincir Tipi Picco Micro Comfort
Ön Ayırmalı Hava Filtresi Yok
Pala Uzunluğu 40 cm
Ses Gücü Seviyesi 106 dB(A)
Zincir Yağı Deposu 0,15 L
Ağırlık 4,1 kg
Aletsiz Kitlenebilir Depo Kapağı     Yok
Anti-Vibrasyon Sistemi Var
Benzin Deposu 0,25 L
Çok Fonksiyonlu Elcik Yok
Kolay Çekme ElastoStart Yok
Kompansatör Var
Kompresyon Azaltma Valfi Yok
2-MIX Motor Var

Yeni STIHL MS 170 Benzinli Testere S-line ve SADAL yetkili bayilerinden temin edilebilir.

Ürün tanıtım videosu için YouTube kanalımızı ziyaret edebilirsiniz. >>> https://www.youtube.com/c/STIHLinTURKIYE