Yepyeni Modellerle Promosyon Ürünlerimiz Güncellendi.

Online sunduğumuz promosyon ürün çeşitliliğini daha da arttırdık! Artık tarzınızı en iyi şekilde yansıtabileceğiniz, işlevsel ve şık ürünler sizi bekliyor. STIHL kalite ve güvencesini hayatınızın her noktasına taşıyarak kendinizi ve sevdiklerinizi ödüllendirin.

 

Aksesuarlar

Aksesuarlar kategorisindeki ürün yelpazemizi zenginleştirdik. Anahtarlıklardan duvar saatlerine, şemsiyelerden USB belleklere kadar çeşitli ürünlerimiz mevcuttur. STIHL kalitesiyle öne çıkan bu ürünler, pratik ve estetik bir kullanım sağlar.

Elbette çocukları da unutmadık: Çocuklar için tasarlanan bu oyuncak motorlu testere ile macera dolu yeni oyunlar oynarken aynı zaman da el becerilerinin, hayal güçlerinin ve yaratıcılıklarının gelişmesine yardımcı olacaktır.

Şapkalar ve Bereler

STIHL promosyon ürünleri arasında yer alan şapka ve bere koleksiyonumuz, tarzınıza uygun farklı renk seçenekleri ve modeller sunuyoruz. Bahçede çalışırken veya günlük hayatta, şıklığınızı tamamlayacak bu ürünlerle fark yaratın.

Tişörtler,Gömlekler, Sweatshirtler ve Montlar

Sıcak günlerde hafif tişörtler, serin havalarda rahat sweatshirtlerve şık gömlekler, kış aylarında sizi sıcacık tutacak yelek,ceket ve montlarda geniş beden aralığı sunuyoruz. STIHL’in giyim koleksiyonu, her mevsimde size eşlik edecek tarzı ve konforu bir araya getirir.

Çantalar
STIHL çantaları, günlük ihtiyaçlarınızı taşımanın şık ve pratik bir yolunu sunuyor. Seyahat ederken veya günlük işlerinizde size eşlik edecek bu çantalar, tarzınızı tamamlayacaktır.

Beden Ölçümü İpuçları

STIHL, herkesin tarzına uygun olmayı hedefler. Bu nedenle giyimde geniş beden aralıkları sunuyoruz. Beden seçimi konusunda daha fazla bilgi için ürünlerimizin 4. Görselinde beden ölçüm tablosu mevcuttur. Böylece satın almadan önce doğru beden ölçümünü yapabilirsiniz.

STIHL ürünleriyle tarzınızı ifade etmek için hemen s-line.com.tr websitemizden promosyon ürünlerimize göz atın.