Yılbaşı için Sevdiklerinize Uygun Hediyeler

Yılbaşı yaklaşırken bahçe ve orman işlerine ilgili eşinize, babanıza veya arkadaşınıza “ne alsam”diye düşündüğünüzü duyar gibiyiz. Orman ve bahçeden çıkmayan veya bahçe işleri için hevesli kişiler için hediye seçerken artık zorlanmanıza gerek yok! Yeni yıl hediyesi seçiminizi kolaylaştıracak; her bütçe ve ihtiyaca uygun favori hediye önerilerimizi sizlerle paylaşıyoruz.

GTA 26 Akülü El Testeresi

GTA 26 akülü testere, güçlü performansı ve kulanım kolaylığı ile Kendin Yap projelerinin vazgeçilmezi. Sevdiklerinizin favori aleti haline gelecek olan akülü el testeresi; keresteleri kesmek için de ideal ve pratiktir. Özellikle kamp yapmayı sevenler için hafif ,masrafsız ve portatif olması sebebiyle sıklıkla tercih edilmektedir.

 

HSA 26 Akülü Çit Kesme Makinesi

Minimum çabayla hassas kesimler yaparken hediye ettiğiniz kişinin yüzünde güller açmasına hazır olun! Çünkü ergonomik tasarımı ile bahçelerindeki süs ağaçlarını ve küçük çitleri mükemmel görünüm kazandırmaktan mutluluk duyacaktır.

Çitleri olan sevdiklerinize bahçelerinin havasını değiştirmek için bu pratik çit kesme makinesini alarak bu yılın en güzel hediyesini etmiş olacaksınız.

 

RMA 235 Akülü Çim Biçme Makinesi

Geniş çim alanlara sahip yakın dostunuza kocaman bir iyilik yapın ve  gürültülü, zor çalıştırmalı, yakıt karıştırmalı çim biçme makinelerine veda etmesine yardımcı olun.

STIHL RMA 235 akülü çim biçme makinesi ile rahat çalışmaya ve mükemmel çimlere merhaba demenin tam zamanı! *Daha güçlü performans arayan ve süreden tasarruf etmek isteyenler için sıklıkla tercih edilen RMA 448 akülü çim biçme makinesini de inceleyebilirsiniz.

 

BG 56 C-E Benzinli Üfleme Makinesi

Bahçeli ev sahiplerinin bahçe işlerine ne kadar önem verdiğini iyi biliyoruz. Yollar, kaldırımlar teraslar ve bahçeler gibi nispeten küçük alanlara düşen yaprakları bir çırpıda bir araya getirecek olan BG 56 C-E benzinli üfleme makinesi öneriyoruz. Etrafı temizleme de hediye ettiğiniz kişinin elinden düşmeyen bir üfleme makinesi olacağına emin olabilirsiniz.

⚠️ Özellikle belirtmek isteriz ki ; ayrıyeten Vakum kiti ile birlikte kullandığınızda vakum özelliğinden de faydalanabilirsiniz.

 

MSA 120 C-B Akülü Testere

Ahşap işleri için testere ile kesim yapmayı tercih edenlerin vazgeçilmesi olan MSA 120 C-B; akü gücü ve sessiz çalışma özelliği ile en çok tercih edilen akülü testerelerin başında gelmektedir. Daha fazla güç arayanlar için MSA 160 C-B ve MSA 200 C-B gibi çevreye duyarlı akülü testereleri tavsiye ediyoruz.

 

MS 170 Benzinli Testere

Odunları keserken, kullanım kolaylığı ve ideal performansı bir arada sunan MS 170; STIHL’i dünya çapında 1 numaralı motorlu testere markası yapan özelliklere sahiptir. Hali hazırda MS 170 kullanan bir kişiye daha gelişmiş özelliklere sahip olan testere modellerini de tercih edebilirsiniz.

⚠️ Bir testere almakta kararlı fakat hangi testereyi seçeceğinizden emin olamıyorsanız; testere seçimi yazımızı okuyayarak; hediye edeceğiniz kişinin işlerine en uygun testere seçiminizi yapabilirsiniz.

 

 

FSA 56 Akülü Tırpan

FSA 56 akülü tırpan; hem ağaçların ve çalıların etrafını düzeltme zahmetini ortadan kaldırır hem de çim ve çim kenarlarının ustası haline getirir.

 

 

 

 

Aksesuarlar

Küçük şeyler çok fazla anlam ifade ediyor! Muhteşem kaliteli STIHL aksesuarları hediye fikirlerimizle sevdiklerinizin zevkine hitap edecek hem de kullanırken sizi hatırlatacak kişisel koruyucu ekipmanları, avadanlıkları veya pala kılıfı gibi ürünleri tercih edebilirsiniz. STIHL Aksesuarları performansı artırmak, güvenliği artırmak ve görevi kolaylaştırmak için tasarlanmıştır.

 

 

⚠️Her STIHL aksesuarı en yüksek standartları karşılayacak şekilde üretilmiştir.

STIHL Markalı Ürünler

STIHL kullanıcı ve hayranlığı olan sevdikleriniz için doğru hediye seçeneklerinden biri de markalı ürünlerdir. Sizi korumak ve rahatlığı sağlamak için tasarlanmış farklı boyutlarda çantalardan , çakı ve şapkalara birçok küçük veya büyük hediyelik seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

⚠️ Giyilebilir hediyeler tercih ederken mutlaka desen ve beden gibi kriterleri detaylıca incelemeyi unutmayın.

Yılbaşı yaklaşırken en çok satın alınan ürünlerden esinlenerek hazırladığımız yazımızda ürünlerin ismine tıklayarak eve teslim ürünleri hızlıca sipariş verebilir veya size en yakın bayilerimizden satın alabilirsiniz.

 

Ürünler hakkında merak ettiklerinizi ,soru ve görüşleriniz için info@sadal.com.tr adresine detaylı bir şekilde açıklayarak e-posta gönderebilir ya da bizi 0850 205 44 18 numaralı Müşteri Destek Hattımızdan arayabilirsiniz. Buradaki STIHL Profesyonelleri size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaklardır. Lütfen SADAL mesai saatleri içinde (Pazartesi-Cuma 08:00-17:30) aradığınızdan emin olunuz.