YouTube kanalımıza abone ol, hediye kazan!

Yenilenen YouTube kanalımızla sizlerleyiz. Ürün tanıtım videoları, en yeni ürünler, ürünlerin (kullanım-temizleme-saklama) videoları, how to (Nasıl Yapılır?) videoları ve çok daha fazla içerik kanalımızda sizleri bekliyor.

Tüm içeriklerimiz, ürün özellikleri hakkında detaylı bilgi sahibi olmanız ve STIHL ürünlerinizi güvenle uzun süre keyif alarak kullanmanız için oluşturulmuştur. Eğitim videoları, bakımla ilgili pratik ve faydalı ipuçları içerir. Ayrıca bakım ve temizlikten doğru kullanıma kadar STIHL motorlu testerelerin nasıl kullanılacağına dair talimatları da bulabilirsiniz.

Kategorilere ayrılmış 300  den fazla içerik bulabileceğiniz kanalımıza abone olun STIHL kalitesini keşfedin.

Görüş ve önerilerinize önem veriyoruz. Kanalımızda görmek isteğiniz içerikler için videoların altına yorum yazabilir, görüş bildirebilir veya bize buradan tüm istek, öneri ve görüşlerinizi gönderebilirsiniz.

Bu ayki sayımıza özel, kanalımıza abone olanlar arasından 1 kişiye en çok talep edilen STIHL Oyuncak Motorlu Testere hediye ediyoruz.  Çekilişe katılmaya hak kazanmak için STIHL in Türkiye YouTube kanalımıza abone olmanız yeterli.

YouTube kanalımıza gitmek için tıklayınız. >>> https://www.youtube.com/c/STIHLinTURKIYE