Yüksek Basınçlı Yıkama Makinesi: STIHL RE 80 X

Her zaman temiz olmasına özen gösterdiğimiz bahçe ve verandalarımızın kış aylarının gelmesiyle birlikte inatçı kirlerle kaplı olmasını elbette kimse istemez. Bu sebeple; Kompakt tasarımı ile özellikle amatör kullanıcılar için son derece kolay kullanım imkanı sunan Yüksek Basınçlı Yıkama Makinesi: RE 80X modelini öneriyoruz. Yağmur çamur lekelerinden, toz topraktan arındırmak istediğiniz tüm alan ve araçlarda rahatlıkla zarar vermeden kullanabilirsiniz.

Yüksek basınçlı yıkama makinesinin sahip olduğu maksimum 120 bar. basınçlı püskürtme özelliği; diğer temizleme yöntemlerine kıyasla kat be kat etkili ve kapsamlı temizleme performansıyle size pratik kullanım imkanı sunar.

Kimi zaman temizlemek istediğiniz alanın inatçı kirleri temizlik işleminizin beklediğinizden uzun sürdüğünüzü farkedersiniz, RE 80 X ile temizlik işlerinizin ne zaman başlayıp ne zaman bittiğini farkedemeden temizlemek istediğiniz alanı kısa sürede tertemiz yapmanıza yardımcı olacaktır.

Ortam kirliliği hem sağlığınız için tehlike arz ederken hem de kullandığınız alan veya eşyanızın çabuk yıpranmasına ve hatta olduğundan daha eski görünmesine sebep olacaktır. Bunun önüne geçmek için uzun uğraşlar vermeksizin çok az bir zaman ve çaba ile pırıl pırıl temizliğin keyfini çıkartabilirsiniz. Bahçenizdeki ve bahçedeki mobilyalarınıdaki zorlu kirlere karşı güçlü çözümü sizlere sunarken, sahip olduğu yüksek basınçlı püskürtme sapı ile kirli yerleri uzaktan, üzeriniz kirlenmeden temizlemenize yardımcı olur.

(ÖNCESİ)   

(SONRASI)   

STIHL RE 80 X modeli su tasaruffu sağlarken düşük gürültüsü ve sıfır egzoz emisyonu ile oldukça çevrecidir. Yalnızca prizi fişe takarak çalıştırılması ve çok az bakım ihtiyacı ile uzun yıllar kullanım ömrüne sahip olması amatör ev kullanıcılarının favori tercihleri arasındadır.

5m’lik yüksek basınç hortumu, hızlı açılan kaplinler aracılığıyla üniteye ve tabancaya hızlı bir şekilde bağlanabilir

Temizlikten sonra yüksek basınçlı püskürtme başlığı, yüksek basınç hortumu ve standart nozulları doğrudan yıkama makinesi üzerindeki depolama alanlarında muhafaza edebilirsiniz.

 

RE 80X modeli ile birlikte verilen 2 farklı nozul sayesinde temizlemek istediğiniz alana göre farklı nozullar kullanabilirsiniz.

Ayarlanabilir düz jet nozulu, hassas yüzeylerin hızlı bir şekilde temizlenmesi için uygundur,

Rotor (döner) nozul ise güçlü bir nokta jeti ile inatçı kirleri bile etkili bir şekilde temizler.

Daha da iyi temizlik sonuçları elde etmek için püskürtme başlıklı şişeye temizlik maddesi ilave ederek kullanabilirsiniz.

 

 

 

Neden RE80 X modelini tercih etmeliyiz sorusunun cevabını sahip olduğu özellikler ile kısaca özetlemek istersek;

 

 

 

 

Hızlı Basınç Hortumu Bağlantısı

Kolay erişilen hortum bağlantısı sayesinde makineye ve püskürtme borusuna hızlı ve güvenli bir şekilde bağlanır.

 

Pratik Depolama

Hortumu ve sahip olduğu aksesuarları güvenli bir şekilde yerden tasarruf etmenize yardımcı olur.

 

 

 

Dayanıklı Gövde

Dayanıklı plastik gövde, hafif kompakt bir tasarım ile pompayı hasardan ve kirden korur.

 

 

Harici Aksesuarlar

Derinlemesine temizlik için; püskürtme başlıklı deterjan şişesi, düz jet ve rotor nozullar sayesinde farklı yüzeylere uygun başlıklar kullanılabilir.

 

Uzun Ömürlü Alüminyum Pompa

Yeni tasarım paslanmaz çelik 3 pistonlu eksenel alüminyum pompa; güvenli ve performanslı bir çalışma sağlar.

 

Tüm bu özellikleri kısa tanıtım videomuzda izlemek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

Yüksek Basınçlı Yıkama Makinesi: STIHL RE 80 X

Teknik Özellikleri

 

 

 

 

 

 

 

Uygulama Alanları:

  • Beton, fayans, ahşap gibi sert zeminler
  • Bisiklet, motorsiklet&scooter ve araçlar
  • Bahçe, teras ve balkon mobilyaları
  • Bahçe ve taş duvarlar
  • Evinizin çevresi

Sonuç olarak araba, bahçe veya verandanızın görünümünü ve hijyenini sağlamanın yolu bir Yetkili SADAL Bayisini ziyaret etmekten geçiyor diyebiliriz.

RE 80X ve diğer tüm Basınçlı Yıkama Makinelerini incelemek için aşağıdaki linke tıklayarak ürünler hakkında detaylı bilgilere sahip olabilir ve fiyat bilgisine erişebilirsiniz.

Dilerseniz kredi kartına 6 ay vade farksız taksit imkânı ile sipariş verip, ürününüzü 2 iş günü içerisinde size en yakın Yetkili Bayimizden teslim alabilirsiniz. Eve teslim ürünlerimiz direkt adresinize de gönderilebilmektedir. “S-line” online sipariş sayfamıza gitmek için aşağıdaki link’e tıklayabilirsiniz.

https://s-line.com.tr/sline-web/products/102003